IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Слави Трифонов премиер! 9% го поискаха, Борисов и Нинова най-харесвани


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

399
Шаши
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
А движение Глок и ТТ ,, Какалашников" има ли?
отговор Сигнализирай
398
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Слави панически се страхувал някой да не му подхвърли накркотици и за това е въоръжен до зъби от охраната си. Трифонов на всеки 6-7 месеца ги пращал на детектор на лъжата и периодически сменял по някой от гардовете си. Така ли смята да я кара в парламента?С детектор на лъжата?Нека СЛАВИ СЕ ЯВИ С ДЕТЕКТОР НА ЛЪЖАТА НА КОНЦЕРТА В ПЕТЪК И ДА ВИДИМ КОН БОБ ЯДЕ ЛИ-***-ГА-РЕ ТРЕВА ПАСЕ ЛИ!?Щом подлага на детектор служители си -ние народа що да не го подложим на детектор?Народа е работодател на НС.
отговор Сигнализирай
397
Русомраз
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
БСП на първо място...Току що се задавих от смях!Недейте така бе "хора", имайте милост...:))))))))
отговор Сигнализирай
396
Шаши
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Вота ще се разводни и ще останат тези партии с твърд електорат. Това е и целта на многото бюлетини.
отговор Сигнализирай
395
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Институт "Рего"?*** първи???ХАХАХАХАХАХА
отговор Сигнализирай
394
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Гласувайте за патриотичната коалиция НФСБ (Национален фронт за спасение на България) и ПП Воля..................за да спасим България!!!
отговор Сигнализирай
393
Учуден
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Чудя се колко колко ли пъти примитива Борисов е еякулирал върху лицата на Калеко Алеко, Чебурашка, Странджата, Тонката, Зозо ?Работа, работа, работа мотото на ГЕРБ и на края нищо свършено само горе споменатите задоволени.
отговор Сигнализирай
392
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Слави Трифонов ............... да стане премиер....................хаха...............................ще умра от смях!!!Добър вечер, селяни прости!!!
отговор Сигнализирай
391
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
Гласувайте за някоя патриотична партия..............НФСБ или ПП Атака..............жалко, че патриотите не са единни!!!
отговор Сигнализирай
390
Шаши
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
470 Барека, си има бизнес в Англия, евро депутатски, като за бивши.
отговор Сигнализирай
Новини