BGONAIR Live

Осмокласникът от Американския колеж починал от миокардит


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Пневмонията е много ОПАСНО заболяване. Аз съм мъж на 30г. в разцвета на силите и работя в едно от силовите министерства. Бях по служба извън населено място за около 10 дни... и се разболях от пневмония, която ми я откриха на петия ден и едвам се оправих след 10 дневен престой във Военна болница.... така, че не подценявайте това опасно заболяване.
отговор Сигнализирай
14
майнатаинасистемата
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Азза малко да ритна кофата и да гушна букаета ,от същото.сега пия за 100лв хаповебоклуците в храната и стресът е убиец
отговор Сигнализирай
13
vesko02
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
Някой с мислене на партиен секретар внушава ,че "гугъл" и "миокардит" са американски творения за унищожаване на човечеството.Бива тъпотия ама чак пък толкова.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Големи сте разбирачи по форуми! Това не е прецедент. Майка ми си отиде на 35, брат ми на 25, аз за малко на 16. Има генетично предразположени хора, а това не се открива, ако не се търси конкретно. Жалко за детето! Съветвам родителите да тестват себе си и другите си деца ако имат, желая им смелост!
отговор Сигнализирай
11
Сократис
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Човек трябва да се жали докато е жив а не когато вече е късно...Боледувало е и вероятно не е доизлекувано а пневмониите често предизвикват възпаление на сърдечния мускул или миокардит а това е трайно заболяване с трайни последствия.Физическото натоварване вероятно е провокирало сериозни ритъмни нарушения довели до спиране на сърцето...Жалко! Учителите по физическо не трябва само да гонят нормативи а да следят за здравословното състояние на учениците като не допускат болни в час.Съболезнования!
отговор Сигнализирай
10
муспи
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 15
С евреи такива работи не се случват. Те не ходят там където се облъчва, не ядат каквото им предложат - те са много умни. Но ние може да вземем на въоръжение техния животински страх, тяхната лакейска готовност да предаде своите си когато допре до лично оцеляване. Особено удобство за цялата хигиенна акция е че тяхното месо мигновено почва да се разпада при удар с брадва в гърба.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Вероятно още не пускат парното и пневмонията не прощава.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 12
Много ясно ,че няма да е по тяхна вина . В хамереканските училища "няма" как децата да умират от не естествена причина ...
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
ако беше в някое междуселско школо едва ли щяха да го напишат
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Организмът явно по някакъв начин е компенсирал проблема със сърцето и той е оставал незабелязан в нормални условия. При натоварване вече не се е справил...
отговор Сигнализирай
Новини