IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

БСП осъди поругаването на знамената на ЕС и НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
ОХРИДСКИ
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Комунистите са наи-вредните ,наи-подлите ,наи-завистливите ,наи-мързеливите и празногрлави предатели в българската история. Защото са родоотстъпници и руски ***.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Другари от БСП, вие сте част от сборището на българофобите! Вие сте огрганизаторите на тази антибългарска проява!
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Падна прикритието на "натовския" генерал!
отговор Сигнализирай
65
алоо прокуратурата
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
най добре е като толкова обичат русия да отиват там да живеят а не да насаждат омраза срещу ЕС и НАТО и да извършват непристойни действия
отговор Сигнализирай
64
до 71
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Омразата е кум Русия към България и тъкива като тебе я насяват по ФорумитеИ не от днес и не от вчераА ОТ НАЧАЛОТО НА МУТРООЛИГАРХИЧНИЯТ ВИ ПРЕХОД
отговор Сигнализирай
63
Не на НАТО
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
НАТО ни разруши армията ни, нато ни принуди да си нарежем ракетите, стигащи до Турция.Да стъпкаме върху гнусния флаг на НАТО! Това е най-малкото, което можем да направим!
отговор Сигнализирай
62
МАКЕДОНСКИ
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
Поругаването знамената на ЕС и НАТО от *** на събора в Копринка е израз на омразата на БСП ,неините водачи и симпатизанти към евроатлантическите ценности. Това не е случаен акт. Тази варварска постъпка е следствие от непрекъснатото нагнетяване на омраза ЯВНО И ТАИНО В МЕДИИ,форуми И ПО МЕСТА срещу САЩ ,ЕС и НАТО Питам-Защо не беше стъпкано руското знаме. Защо не беше ктъпкано съветскити знаме със сърп и чук. Защото БСП и симпатизантите и са преданни русофили и национални предатели
отговор Сигнализирай
61
позитано 20
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Къшмерррррр, къшмерррррр!
отговор Сигнализирай
60
Копринка Червенякова
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
А на входа на събора имаше великолепен лозунг, гарниран със съветски знамена : "Доналд Тръмп - пръв приятел на Тутраканската селищна система!"
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Тъпкане и кьочеци върху знамена е типично за поклонниците на рускотурската империя и останалия талибански свят.
отговор Сигнализирай
Новини