IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Откриването на работни места в редица области - забавено или спряло


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
И какво излиза, седем години Бойко, седем години вървим назад.
отговор Сигнализирай
8
Хигс
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
До ХА-ХА-ХА !От студ и глад починаха около 15 човека поне толкова са известни от медиите но заради изборите и ГЕРБ от НСИ не съобщават нищо или иначе казано от НСИ няма полза!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 16
До АнонименА какво трябваше да се стане - правителството на каже на Брюксел, че връща парите за магистрали, че България не иска да строи магистрали. Тогава нямаше да има магистрали, нито заплати на хората които ги строиха, но и нямаше да крадат от парите. Направо да откажем всички субсидии от ЕС и само да плащаме вноски. Айде да видим БСП ако спечелят как ще създадат работни места, може само да съсипат фирмите, това не е държавно социалистичеко управление, работните места са от частните фирми.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Да откриваш работни места е малкинко по-различно ,отколкото да строиш магистрали и да санираш !Там се иска д..е!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Извинете, мога ли да попитам? България не беше ли член на НАТО, а и на ЕС вече 10 години?
отговор Сигнализирай
4
...
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 4
Няма хора, няма безработица. В северозападна България мощен термоядрен боеприпас се е взривил. Разруха, разруха, разруха! Пусти къщи, пусти села, само роми обикалят да берат джеляйзо и мед.
отговор Сигнализирай
3
соцялно слаб депутат
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Беден и неук народ лесно се управлява ,вие какво искате минимална заплата като в Румъния ли-320 евро на месец ли ?
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Общо взето продължаваме да сме,,гола вода" и не можем да достигнем даже нивата от,,тройната коалиция", толкова за небивалия икономически разцвет на Батце.
отговор Сигнализирай
1
ХА-ХА-ХА !
преди 8 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Вадите ни всякакви стъкмистики, които трябва да ни убедят в "просперитета" на България като член на Европейския съюз.Намалявала била безработицата в Търговище и Разград.Ами, ще се опитам да се сетя защо - разкрити са още шивашки цехове, където жените и от български и от турски произход остават без очи за една смешна заплата от 300-400 лв.Аз искам да се извади статистика колко са умрелите българи тази зима !Твърдя, че десетки хиляди - от глад, от студ, от мизерия и липса на адекватно лечение.
отговор Сигнализирай
Новини