IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Дядо Добри – благият просяк-светец на 103 години


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
светец си е
преди 7 години
Харесвам 41 Не харесвам 2
Доста от хората които правят добро винаги търсят нещо в замяна. Дядо Добри е обратното, той не иска нищо, иска да помага, така, че човека си е светец от всякъде. Уникален човечец! Бог здраве да му дава
отговор Сигнализирай
21
4 до 21
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
С кибик и радио не споря.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Да е жив и здрав дядо Добри.Ех,ако имахме и такива политици...
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
До 20 . Първата световна война започва на 28 юли 1914 г, 8 дни след раждането на дядо Добри.
отговор Сигнализирай
18
4 до 11
преди 7 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Ако трябва да сме още по-точни първата световна война Е започнала. Вече има интернет, не е нужно да ходиш до библиотека. Но на теб нищо няма да ти влезе под шапката, защото просто си един скучаещ кибик и си търсиш с кого да се ядеш. Но не си познал.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До ПенчоПрекръсти се на Саше ....
отговор Сигнализирай
16
До 14
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ти и твоите познати може да сте такива, но ние нормалните българи сме си съвсем нормални хора, т.е. не сме като теб, както ти сам се описваш.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 40 Не харесвам 5
Мечтая си да го срещна. Имам нужда да разговарям с добри хора. Само злобни и завистливи хора срещам. Далеч съм от мисълта, че само аз съм добър човек, добри хора има, но не се срещаме, все повече се убеждавам, че злите преобладават. От такъв зъл човек имам сериозен проблем със съня. Дядо Добри е земен ангел. Дано Господ го дари с още години земен живот, имаме нужда от него.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 41 Не харесвам 3
Жив да бъдя дядо Добри.Има столетници и из Родопите,не знае що е да шофираш автомобил,хипермаркет,тях природата ги пази..а ние тия отрови дето дишаме..
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
До 13.***, Библия,Господ и Бог, се пишат винаги с главна буква,дори да са в средата на изречението.Хубаво е между чистенето на нужниците, да завършиш вечерно училище в Сидней.
отговор Сигнализирай
Новини