IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Българските емигранти: Камериерите и дюнерджиите на Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

134
Скитник
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Каква безполезна, излишна и ненужна агенция?! Но нъли трябва държавна хранилка за родата и децата.
отговор Сигнализирай
133
до 143 Наблюдател
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Кво набюдавъш ?
отговор Сигнализирай
132
Наблюдател
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Поредните русофилски глупости. Като отидат хора без образование и чужд език в чужбина какво очаквате да работят? Това да не е България където е достатъчно да имаш роднина депутат.
отговор Сигнализирай
131
майстор
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Супер ми е в немско
отговор Сигнализирай
130
Поздрави от УСА
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Вервайте си че е лоло в чужбина! Щом ви помага да спите по добре.
отговор Сигнализирай
129
анонимен
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
То всичко хубаво ама защо си се кръстил ***?
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 42 Не харесвам 0
Написали са го все едно е лошо да си строител, болногледачка, камериерка. Нали хората получават нормални заплати. Да са се затичали да се връщат? Трябва май да се закрият всички министерства и да остане само Министерство на Констатацията. И ще констатират, че всяка година еди колко си хиляди здрави-прави млади българи заминават. Те от много хубаво заминават, нали? Това за дюнерите и пиците са тотални глупости - държат се от албанци, сърби, турци. Но не и българи.
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 29 Не харесвам 4
Много интересна интерпретация и сложен под общ знаменател на всички само да доуточня че в момента работя на кораб като камериер и получавам близо 3000евро и съм с швейцарски договор почивка и платена ваканция 7дни на месец така че спрете с оплюването всеки се оправя както може стига с тази злоба
отговор Сигнализирай
126
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
Започваш от някъде Мои познат българин се ожени за р.мка. Жената беше читава, беше ад в България. Замина за чужбина, има 3 деца, щастливи нормални хора със собствен бизнес. Ако бяха останали в България със залата 500-600 лв. как щяха да живеят? Нали разбирате, че 1100 лв. не е средна, а мечтана заплата, плюс расисткият ни манталитет. Няма как всички да са ИТ или подходящи за кол център.
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
И за най-примитивната работа в Европа си предпочитат тяхна бивша колониална ***. Радостта на бездарния послушко готов да олиже гз на меринджей и той от гз на географията. В Европа няма място за нормални хора. Затова най-щастливи са евро селяните избягали от родните паланки и работещи мизерна работа.
отговор Сигнализирай
Новини