IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Над 300 хил. българи - нищоправещи, демотивирани...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
бай х
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
много хора си докарват пари без да ходя при някой *** да ги гърби
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Това изобщо не са нищоправещи хора. Регистрираните са на хранилка за помощи от НОИ докато могат, а останалите са 90% престъпници или в сивия сектор. Нали не мислите, че наркопласьори, биячи, автоджамбази, джепчии и пр. се самоосигуряват, за да докажат на стъкмистиката, че се "трудят". Лошото е, че тези вторите са всеизвестни, но си плащат комисионните където трябва и никой не ги закача.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Предполагам че са от младежкото ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 21
Мързеливо племе, какво да го правиш. Казваш му да учи- "не, тука тая държава не става" и тича да мие чинии в Лондон. Върне се с подвита опашка без пукната стотинка. Тича в Испания да бере ягоди- пъчи се като си дойде с някакви мижави 2000 евро. Простотият човек, където и да го сложиш, ще е утaйка на обществото. Умният винаги ще успява, а простият ще се самозалъгва как само връзкарите имали добри заплати и няма да осъзнае, че е с ниска заплата заради интелекта си.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 37 Не харесвам 7
Въобще не си правете труда да работите за някакви чорбаджии, мутри и Бойкоборисовци. Не си заслужава. Рано или късно ще ги унщожим до крак и целият ви труд ще иде на вятъра.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 23 Не харесвам 28
Майките, които по 5-6 години се мърдoсват без да правят нищо, са едни прости *** (мъpши). Комунистическите харчове с по 1 година майчинство ги няма никъде по света. Това трябва да спре моментално! И го казвам като жена, която има деца, но е работеща, а не мързелана, пишеща из bgmama.
отговор Сигнализирай
2
АНТИ
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 8
Те така са решили самите,да са в графа "нищоправещ",вие чакайте Бойко с лъжите,да ви напълни джоба тогава.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 6
половината са роднини на дупетати и министри сигурно, защо да работят? нали има обществени поръчки?
отговор Сигнализирай
Новини