IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Луксът и мизерията, интеграцията и сеграгацията: В Сливен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Пъзел
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
За какво ревете?? Щом са минали от лепило на херо значи им се е вдигнал стандарта!
отговор Сигнализирай
41
Waffen SS
преди 6 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
До iceblast88//Има един политик ,който не си е довършил работата преди 75-80 години
отговор Сигнализирай
40
Типично
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
по български. Отишъл някой да мие чинии в Германия, и понеже там е г-н Никой, тръгва да избива комплекси по наши сайтове и да дава акъл! Боже, прибери си вересиите!
отговор Сигнализирай
39
1234
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
България е територия -не държава населена с роми и мутри които я управляват Никога няма да се оправим
отговор Сигнализирай
38
iceblast88
преди 6 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
До привет от ГерманияПоради простата причина, че от тази биомаса няма как да направиш хора. Те генетично са несъвместими с човешкото общество. Да харчим пари за да развъждаме биомаса е безсмислено. Просто да ги скопяват и да да се приключва цялата история. Плюс това е хуманно, защото така ще изкореним престъпления като педофилия, продаване в робство, детска бременност, булки на по 11 години и тн. Като не раждат може и да тръгнат на училище, пък и няма да тежат на бюджета с нови биомаси.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Добре са си те ,добре.Въобще не са са съжаление.
отговор Сигнализирай
36
iceblast88
преди 6 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
И какво е виновно обществото, че видите ли биомасата няма мозъчна функция поне на нивото на бактерия? Бактериите не се размножават когато средата е неблагоприятна, а лилавата биомаса го прави! От това следва, че бактерията въпреки отсъствието на нервна система е доста по нависоко в еволюционната стълбица от лилавата биомаса. От това следва, че след като бактериите ги избиваме защото са вредни, то същото трябва да направим и с по нисшите от тях биомаси. Кастрация и стерилизация му е майката!
отговор Сигнализирай
35
Куха французка
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
статия-избягва се проблема за масовата миграция на ромовете на запад и в часност във Францистан, така е в нашия областен град, където болшинството ромове се изселиха на Запад
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Досато живеят на помощи, зако да учат и работят
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
"полицията отлично знае за този проблем, но бездейства" - и откога това е новина?
отговор Сигнализирай
Новини