IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Луксът и мизерията, интеграцията и сеграгацията: В Сливен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

72
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Меркел ги чака с нетърпение.Всичко им осигурява, и жилища и осигуровки и пари за децата,те обаче свикнали да живеят като скотове и висят тук.В България опоскаха какво можаха сега пътя им е на запад. Да тръгват,че от близкоизточни навлеци в Германия няма да остане за европейските роми нищо от благата и.
отговор Сигнализирай
71
Деян
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Истината е че те се отнасят към момичетата като към ***.Дават 400 лева и взимат телето......опссс...момичето у тях.Това са изключително примитивни маймуни.
отговор Сигнализирай
70
сливенски
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
надежда трябва да бъде запалена ! това е един инкубатор на каквтото се сетите
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Не вярно, чу абортите са скъпи. За жените, които нямат сключен брак - абортите са напълно безплатни.А те, всичките ромки не сключват брак заради насърченията от 1000 лева, които държавата плаща на всяко новородено извънбрачно дете.Е, заради тези насърчения ромките раждат от 13 годишни и не знам за доброволни аборти в тази общност
отговор Сигнализирай
68

преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Аз нямам търпение да науча какво ще ми каже Дойче Веле защото това е едно "прекрасно", "независимо" издание което пише "истнината" за всичко и всички.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Не е вярно това с краденето. Момичетата не могат да си имат гадже като нормалните тийнейджърки.Започват да ги "говорят" из квартала и затова родителите им бързат да ги "омъжат".Друг вариант е да дойдат да искат момичето и, ако семейството е по-богато,родителите им я дават за булка,като се надяват,че ще живее по-добре.Нея много-много не я питат. Жененето е джумбаре, след което следва консумация на "брака".Чак когато забременее момичето,вдигат сватба. Ако не забременее, я "връщат".Като ***.
отговор Сигнализирай
66
хахо
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
заради днешните политици ,полиция, и съдебна система българия се намира днес под *** робство
отговор Сигнализирай
65
Митев
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До Анонимен От твоите уста в Божиите уши. Амииин!!!
отговор Сигнализирай
64
..
преди 6 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Мечтаели да се махнат оттам по-бързо, но за няколко години са тснали два пъти повече, което значи, че там идват все повече хора. А както е известно за този етнос, те не ходят там, където няма аванта или за крадене.
отговор Сигнализирай
63
iceblast88
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До 63 Този пък и той, кои ти говори за комунизма мухлясъл? Целувай си тотема на Бай Тошко и Бай Тиквонски и се пляскай с червената книжка!
отговор Сигнализирай
Новини