IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

БСП реши преговорите с ИТН и още две формации да продължат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Фен на Рашков
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Бочко да го пратят при бай Ставри, пък който ще да е на власт!
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
Нинова, Славуцa, Ристьо, Галева, всички под предводителството на Божков, Доган и Зеления Чopaп. Напред към светли бъднини, дрoгаре!
отговор Сигнализирай
22
Майора
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Ало Корнелке какъв модел ще разграшдаш като ти и твоятя любима партия влезнахте през задния вход във властта и то с имотния крал Рашков , подмазвача Стоилов , специалиста енергетик Кутев под шапката на олигарха Божков! Това ли е промяната? Но комунист променя ли се , той е като поговорката"едно си баба знае , едно си баба знае"! Кога ще върнете откраднатите пари на народа?
отговор Сигнализирай
21
Истукан
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
БСП нямат други шансове да са на власт, ако не направят коалиция с ИТН. Същото се отнася и за ДПС. ИТН ви излъгаха както ви казах, че ще направят.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
С Революцията на масата с ракията и чалгата - толкова. Да не би да очаквате истинска промяна, след като не правите истинска революция?
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
Шайката вие на умряло значи пътя е правилен.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Очаквам и наг лата сестра Галева с 5-те % да се набута и тогава хората ще ги очистят с камъни, а не с яйца и домати
отговор Сигнализирай
17
БСП
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Ние пак ще управляваме България. На Гербаристите не им се вярва какво стана.Но така е колелото на историята се върти. Новия 9 септември е факт.
отговор Сигнализирай
16
Асан
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Референдума реши - 1 лв. партийна субсидия !
отговор Сигнализирай
15
ATLANTA
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
До Ф.С.В.Идва БСП и Дпс.....да ти е честито, пръдльо!!!И на всички избиратеили на ДЪЛГИЯ ЧАЛГАР...... ВЕНСЕРЕМОС
отговор Сигнализирай
Новини