BGONAIR Live

Ген. Попов: Войната ще стане още по-кървава


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 38 Не харесвам 5
Попов тука няма армия .Така искаше соломонката ,първанката ,Пешо коня плащаме милярди левове на НАТО ,ако не могат да ни пазят да се разкарват веднага .А това по границите по договор НАТО не пази ли Попов ?
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 15
Новини