BGONAIR Live

Денков: Няма как да увеличим заплатите в МВР, отговаря на живо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
до 96
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Заплата на учител, както казвате увеличена вече 6ти път е 1550лв. БРУТО с пет годишен трудов стаж.
отговор Сигнализирай
89
.....
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
На Василев ми хареса една негова приказка:Ще увеличим заплатите на тези,които миналата година нищо не са получили! Да така е справедливо и аз съм на това мнение,но ще видим! На учителите за 2 г. им увеличаваха 6 пъти вече заплатите и мин. заплата без стаж е вече 1900лв. просто пример и пак ще им увеличават!
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
ПРОДЪЛЖАВАМ ПЕРЕСТРОЙКАТА
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Когато погледнеш физиономията и телесложението на един български полицай и на един чужд такъв, ти става ясно"нашия" с какво признание е и другия с какво...
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
най-много пари взимат магистратите. Оня ден един търговишки съдия показа, че дори и да взимат, това не им пречи пак да са корумпирани. За политиците да не говорим. Симона Радева, случаят Семерджиев и после още един от южната дъга показа, че пък полицаите и като частен ескорт също доработват. Не знам как ще се изчисти тази система. Христо Иванов и Делян Пеевски правят конституционна реформа. Как ви звучи, вие надежда виждате ли? Само ако живеете в Обеля май.
отговор Сигнализирай
85
Лекар Лондон
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Истинско безумие е в турция да правят трансплантации и да изписват на 5ия ден и масово хората умират, в името на дивия капитализъм и печалба, за съжаление, българите и някой други са много глупави и отиват там, а там даже не е и толкова евтино - 120 000 евро в Турция, 150 000 евро в Австрия, къде ще сравня и едната и другата и като държави и като всичко. Жалко, *** народ сме българите, Турция са едни шарлатани които обират парите на простите хора
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
и АЗ ПРИЗОВАВАМ НЕ СЕ ЛЕКУВАХТЕ В ТУРЦИЯ, ВРЪЩАТ ВИ В КОВЧЕГ, 8 ПОЗНАТИ СЕ ЛЕКУВАХА ДДАДОХА ПО 100 000 ЕВРО И НАГОРЕ И ПОЧИНАХА. ЕДНО МОМИЧЕ ГО ТРАНСЛАНТИРАХА, БЪРЗАХА ДА ГО ИЗПИШАТ НА 5ИЯ ДЕН ЗА ДА ПРИЕМАТ ДРУГИ И Я ИЗПИСАХА И ПОЧИНА, АЗ НЕ РАЗБИРАМ ОТ ЕМДИЦИНА НО СЕЛД ТРАНСЛПЛАНТАЦИЯ ДА ИЗПИСВАТ СЛЕД 5-6 ДНИ , АМА ДИВ КАПИТАЛИЗЪМ ДА ПРАВЯТ ПАРИ ТУРЦИТЕ, МНОГО АНГЛИЧАНИ ИЗРЕВАХА, БЪЛГАРИ, И МНОГО ДРУГИ, НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ХОРА, УБИВАТ ВИ, И ВИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
ДЯНКОВ ТРЯБВА ДА СИ ОТИДЕ ОЩЕ ДНЕС
отговор Сигнализирай
82
до 92
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
умните и среднозаможните хора в Бг даже отдавна не купуват турски стоки, както ив Европа, в Европа турски стоки купуват само турците които са над 25 милиона в Европа и другите мюсюлмани алжирци, мароканци и така, но те са заедно с туржите сигурно 80 милиона в Европа, нормалните европейци не купуваме турски стоки- едно че са супер зле, второ Ердоган е радикален ислямист и използва парите да събаря християнскимхрамове и да ги рпави джамии в Турция и да налага такава политика
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
много гастербайтер и по нашите магистрали масово без винетки, със забрадки, по 6-7 човека в кола, на връщане колите клекнали натварили колите с какво ли не , не знам как минават толкова граници, това са преуспелите турци в Европа , това нормално ли е , товариш колата с прахове, храни, и какво ли не и колко ще спестят 500 евро, циганнннияяяя тотал, който ми хвали турците е или пристрастен или олигофренннн, и храните импълни с канцерогени и пестициди и стоките им много менте, 90 %
отговор Сигнализирай
Новини