BGONAIR Live

Денков: Няма как да увеличим заплатите в МВР, отговаря на живо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
ФЕОДАЛЕН СТАРЕЦ КУХАРЕЦ
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Това, което не казват е че за последните 2 години, вече почти 3 са вдигнати заплатите само на част от хората в МВР, а не на всички. Положението е плачевно на фона на случващото се последните 3 години.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
ДЕНКОВ Е ИЗВЕСТЕН ХИМИК КОЛКОТО АСЕН ВАСИЛЕВ Е ИЗВЕСТЕН ФИЗИК
отговор Сигнализирай
57
Руди
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Денков е зависим има записи с които го държат свързани с тотални извращения , той и господин Петков в стая където си завират ..
отговор Сигнализирай
56
Тагарев
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Трябват ни още пари за Украйна... българските полицаи не са важни, както и семействата им!!!
отговор Сигнализирай
55
Дядо Стефчо
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
На мойте служители 25 процента им дигнах заплатите. Инфлацията трябва да се покрива.
отговор Сигнализирай
54
до 60
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Какъв стимул за работа, бе, човек? Ти виждал ли си им оборудването, екипировката и т.н. на тия хора. Цяло чудо е, че все още се намират и такива, които въпреки всичко се опитват да правят нещо на пук на цялата им смотана бюрокрация и липси. Има една много ценна българска поговорка - за тия пари, толкова работа. На денков като не му харесва, да търси варианти. То не става само с говорене, трябва и малко мозък, ама при липсата му- това са резултатите.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
А в частния сектор никви увеличения няма, даже напротив- намаление има
отговор Сигнализирай
52
Чапо
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Няма да те пазят двупосочник!
отговор Сигнализирай
51
Но,
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
за издръжка на всякакви пришълци има, за оръжие има, за безплатни хотели за уките има...но за Българите няма...Защо тогава, очакват че някой ги възприема за управници...Те са долни слуги, които са ни продали и продължават да ни продават, но "който копае гроб на някого, сам пада в него..."
отговор Сигнализирай
Новини