BGONAIR Live

"Възраждане" атакуваха украинска делегация в АЕЦ "Белене"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Българин
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 32
САЩ имат отработени технологии за превръщане на покорили се и завладени земи в цъфтящи провинции. Но в България русофили като Възраждане пречат страната ни да се превърне в цъфтяща провинция.
отговор Сигнализирай
12
Мукеш от Маракеш
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 33
Тия от Възраждане са ксенофоби.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Цомчо плюнката, ако не ги е плювнал е гола вода!
отговор Сигнализирай
10
Бой
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 10
По укроканчетата
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 30 Не харесвам 14
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 38 Не харесвам 19
Браво на Възраждане! Окраинската делегация трябва да е в часови яр!
отговор Сигнализирай
7
ТТ
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Когато гледам някои хора си казвам "Няма как да е толкова ***, сигурно му плащатза това".
отговор Сигнализирай
6
аз
преди 2 години
Харесвам 39 Не харесвам 17
А украинската делегация каква работа има в Белене? Може би украински специалисти са дошли за да строят и изградят нашата АЕЦ Белене? Не съм фен на Възраждане, дори съм техен противник и критикар в сайтовете.
отговор Сигнализирай
5
Нане
преди 2 години
Харесвам 29 Не харесвам 9
Тоя алкохолизираният бабикян, що дири у България, та си не замине за родната армения.... ===)))
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 42
Булгаристанеца нема да се научи, че без Америка са кръгла НУЛА!Благодарете на НАТО, щото ако не беше НАТО Турция отдавна щеше да завладее южна България!
отговор Сигнализирай
Новини