BGONAIR Live

Очаква ни демографска пустиня, ако не се раждат повече деца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

210
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Наркеж по цял ден блъскаш опорки навсякъде срещу комунизма. Това ли ти зададе нпо-то или да?
отговор Сигнализирай
209
HeinrichHimmler
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Решението е само едно - тиквата, Шиши и останалата пасмина по затворите и на бесилките
отговор Сигнализирай
208
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Какви деца, хората се стресират от толкова ^хубаво^ и ^добро^ покрай тях, как да мислят за деца.:))
отговор Сигнализирай
207
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До Анонимен 255 Ц, ликвидира ви ДС. Същата ДС, която преди 89та ви ликвидираше по друг начин.
отговор Сигнализирай
206
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Целта на ДНК молекулата е да покрие планетата със своите копия, остава да се запитаме защо се оставяте на една молекула да ви дърпа конците какво да правите. Имате ли някакъв избор или свободна воля. Имате ли акъл изобщо.
отговор Сигнализирай
205
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тъй ли наркеж? Само че Отворено общество си кадрува в политиката, държавни граници практически няма, мигранти шарят навсякъде и теб те търси Интерпол за криптоизмами и схеми, но какво от това, нали така?
отговор Сигнализирай
204
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Демокрацията се оказа демоликвидация.
отговор Сигнализирай
203
Народен Представител
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
В държава с затихващи функции обрана от ДС от МАФИЯТА не функционираща по всички показатели с невиждани за света нива на корупция последна по жизнен стандарт с фалшифицирано минало и без никакво бъдеще искате увеличена популация за да следвате Кенийският модел или иначе казано да си направим едно голямо Столипиново.Много сте умни.
отговор Сигнализирай
202
Българин
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
До Анонимен 252 На Държавна сигурност, клон на руския фашистки режим.
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
249 и коя е системата?
отговор Сигнализирай
Новини