BGONAIR Live

От всички държави, които влязоха в Еврозоната, България е най-готова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
Българин
преди 11 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 2
България за нищо не е готоваЖивеем в хаус ден за ден,на автопилотНо какво ще правим,ако нещата не се случат Кой ще поеме отговорност,къде ще ви търсим?
отговор Сигнализирай
60
Българин
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
България за нищо не е готоваЖивеем в хаус ден за ден,на автопилотНо какво ще правим,ако нещата не се случат Кой ще поеме отговорност,къде ще ви търсим?
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
До: БългаринЩе ги търсим по вилите им в Монако.....
отговор Сигнализирай
58
Гергана
преди 11 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Пълни глупости. Защо лъжете хората
отговор Сигнализирай
57
Българин
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
България за нищо не е готоваЖивеем в хаус ден за ден,на автопилотНо какво ще правим,ако нещата не се случат Кой ще поеме отговорност,къде ще ви търсим?
отговор Сигнализирай
56
Гошо
преди 11 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
Прав си дребен. Богатите станаха по-богати, народа по-беден. Това е съдбата на всички приели еврото. Цените нагоре заплатите на половина надолу, за пенсионерите Орландовци.
отговор Сигнализирай
55
Вааааааааа
преди 11 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 1
Хайде да се закачим за швейцарския франк ! Може и за английската лира !Тези държави защо не искат да имат евро ,дали са глупави?????
отговор Сигнализирай
54
Ония с коня
преди 11 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 1
Тоя май е забравил 90те години когато беше туристически представител в КК Камчия как го изгониха като мръсно коте поради некадърност! ***
отговор Сигнализирай
53
В чужбина
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен Левовете от рушвети и комисионни не вървят.Не че е проблем да се изнесът по островете, но тук са по близко до теб и по- удобно!!!
отговор Сигнализирай
52
В чужбина
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен Левовете от рушвети и комисионни не вървят.Не че е проблем да се изнесът по островете, но тук са по близко до теб и по- удобно!!!
отговор Сигнализирай
Новини