IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ким Чен Ун за севернокорейските войски: Герои на свещена мисия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 7 Не харесвам 1
Брей, тоталитарен диктатор говори за свещени неща, нещо не се връзва?!
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 6 Не харесвам 7
Нацизма отново ще бъде победен от червената армия !
отговор Сигнализирай
12
Българин
преди 2 седмици
Харесвам 7 Не харесвам 7
Уважение за братска Украйна в борбата за свобода от азиатските нашественици!
отговор Сигнализирай
11
На 07.12.2024 г.
преди 2 седмици
Харесвам 3 Не харесвам 4
КНДР-дивизия щурмува Плехово, Курска област директно през минните полета. Корейците не взимаха пленници. Превзеха населеното място за 2,5 часа. Оттеглиха се, като си прибраха ранените и загиналите. Геройзмът им беше високо оценен от РФ.
отговор Сигнализирай
10
Алекс
преди 2 седмици
Харесвам 3 Не харесвам 1
9
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 7 Не харесвам 4
До: анонимен 12 Ким ще иде на фронта когато отиде и Зеленски. Ако още не си разбрал всяка война се изнася от бедните като теб и мен, така че моли да не се включим по някакъв начин във някаква война.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 6 Не харесвам 4
Друго си е да си натовски турист и отпускар..
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 12 Не харесвам 9
кимчо що не си занесе коремището на фронта, да стане и той герой от свещена мисия?....а и злобната си сестра ако вземе, пппутин ще спечели войната
отговор Сигнализирай
6
За пореден път
преди 2 седмици
Харесвам 13 Не харесвам 8
целият свят се убеди, че Русия е на шамар живот и е нищо без подаянията от Северна Корея, Иран и реквизираните от мужиците магарета.
отговор Сигнализирай
5
...
преди 2 седмици
Харесвам 5 Не харесвам 6
еи изтрепаха бая руснаци в Украйна! И колкото и да са зле в рашистан народа видя, че ги изпращат на сигурна смърти не щът да ходят да ги трепят в Украйна! затова тоя хитлер аа пардон пардон путин взе да попълва войската с зобита! такива дето не знаят не могат и не разбират много, много, много много много много ... много повече от кой да е жител на руската федерация!
отговор Сигнализирай
Новини