BGONAIR Live

Няма мир: Путин планира да приключи с целия Донбас до 18 месеца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
дезинтегратор
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: Стивън КингА, значи викаш Първо Путин да умре, а после да избие всички нас :) Е той да няма да става зомби?
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
До: МорскияПросяк не разбра чи ,че да не ти искат украинската простотия и да храниш нагли просяци няма нищо общо с Русия.Колко пъти да ви се казва? Тук не ви е укропията,и не укропски форум,а български новинарски сайт.
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 11
на джуджа не му остава толкова време животец
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 11
Когато на 5 март 1953 година умира Сталин източният блок скърби, Западът ликува а един собственика на ресторант в САЩ поставя табела на витрината, която гласи: Ресторант 1203 ви кани да се насладите на БЕЗПЛАТЕН БОРШ в чест на СМЪРТТА НА СТАЛИН.Каква ли ще бъде почерпката когато пукне психопата от Кремъл?
отговор Сигнализирай
65
Дедо
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: Морския -- Абе какво да кажа за теб освен : ''Разбира ли ти *** от кладенчева вода""?
отговор Сигнализирай
64
Стивън Кинг
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
Путин трябва да умре преди да избие всички нас. По един или друг начин!
отговор Сигнализирай
63
дезинтегтатор
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
NYT е опозиционен вестник в САЩ и не трябва да му се обръща много внимание. Това е все едно да цитирате постоянно какво е казал Костадинов за еврогеювете. Путин нишо не планира, той действа според ситуацията. Путин бил вярвал... Някой така и не разбра, че в една война не се вярва, а се действа според бойното поле и световната ситуацияонна политика. Ако Тръмп утре удари Иран и Куба, дали Путин не е сложил и това в сметките си?
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 8
западът мир не иска а печалби от воината и оръжието русия няма избор трябва да сезащитава
отговор Сигнализирай
61
Морския
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 8
До: ДедоА на теб русофилията ти се е обострила. Сигурно вярваш на "руските ценности" но защо не си в Русия, нали психопата ви покани преди две години?
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Военните експерти са категорични: Boeing 737 не лети за редници или ефрейтори. Спешното му привличане в Жешов е индикатор за присъствието на големи птици генерали или високопоставени съветници от САЩ и Великобритания. Обикновено ранените американски военни се транспортират първо до Полша, след това до базата Рамщайн в Германия и едва тогава към САЩ. Използването на директен медицински евакуатор от Осло до Жешов заобикаля стандартните процедури, което подсказва за критичност и нужда от пълн
отговор Сигнализирай
Новини