BGONAIR Live

Няма мир: Путин планира да приключи с целия Донбас до 18 месеца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Истината
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Преговорите за мир с Русия все повече се превръщат в синоним на наивност и глупост.Светът все още вярва, че някак си мирът ще бъде постигнат. Но това е наивност, както е наивно да се смята, че с разговори или обещания за бизнеспроекти може да се отклони Путин от пътя му. Все едно да се опитваш да отклониш Джак Изкормвача от нощен лов с билети за цирк.Докато Путин е жив и на власт, мир няма и не може да има.
отговор Сигнализирай
28
Мето от Маалето
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Абе друзя защо в Донецк нещо не са щастливи от руцкия мир? Вчера пак гледах група холопи да се жалват на gegoвия им, че нямали парно и вода, и че фекалuume им се изливат в мазето на многоетажката. Що ли си мисля че не са си представяли аСВОбаждението точно по този начин.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
Руската икономика изпитвала дълбоки проблеми, а евраската направо фалира вие за руската се тревожите, кво да не им свършат ресурсите и храната случайно на руснаците.
отговор Сигнализирай
26
Москва потъна
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Киевска Рус ще приключи болшевишка Рус до 18 месеца.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Безродната pycoфилиcтичнa yтaeчнa маса започва ударно днес. Седем трроллитта са активизирали.
отговор Сигнализирай
24
Емералдов
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Дори най-залюханите тавариши с интелект на аквариумни рибки, дълбоко в подсъзнанието си започват да подозират че нещо не е наред с обещанията на пиздюхин.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Дано да е по-скоро. Свърши ли воймата европдалите си заминават Урсули мурсули Макарони
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
Вождът на Татарстан, Монголия и Кавказ, ще има мир само тогава когато върне Украйна във владение на Русия, само тогава в царството на монголоидите ще настане спокойствие,
отговор Сигнализирай
21
от Галиче
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 5
Хехе, путлерягата настъпва същата мотиката като колегата си хитлер през 44-45та.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
На дядото ще му сипят антифриз в ушите до няколко месеца
отговор Сигнализирай
Новини