BGONAIR Live

Захарова: Целият свят трябва да чуе предупреждението на Русия към Зеленски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 5
Шубето голям страх ,а маша?
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 6
Айде пак Кремълските сатрапи плашат!!Другите държави също имат ядрено оръжие,скоро Германия,Япония,Швеция и др ще имат!На Путин може му се иска,но Господарите във Вашингтон и Пекин не дават!Русия без Китай вече не може,каквото каже Си Вовата ще припка и само изпълнява!Украинците всеки ден им бомбат територията и кремълските сатрапи не могат да направят НИЩО!!!Тепърва Русия ще страда от управлението на Джуджи!Това сега е направо цвете за мирисане,идват тъмни години в Мама Раша.....
отговор Сигнализирай
11
А бе,
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 6
Махайте се от Украйна бе , и войната ще свърши за дни !
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 6
Маша алкаша! Тая с димон медведев изтрезняват ли някога?
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 6
Захарова много приказва и ЦРУ ще я цели като Хуейни и Мъдруру.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 7
Захарова набийте си го в главите че вас никой не ви уважава и никой пет пари не дава за вашата скаnaна агресивна Русия. Колкото и да заплашвате вас руснаците никой вече не ви бръсне за сливи.
отговор Сигнализирай
7
Ето
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 6
Как фашизиранити руски власти се страхуват от собствената им сянка на милитаристични фашисти. По голям срам от това да се страхуваш от собствените си постъпки, няма
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 9
Тоя парад е супер гавра защото фашистка Русия празнува победата над партньора си фашистка Германия с която заедно нападат Полша и после с огромна помощ от САЩ побеждават германците. Без помощта от САЩ щяха да са дали фира. Та това празнуват всяка година тия изтрещели пияндури.
отговор Сигнализирай
5
аха
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 11
споко! след два дена пак ще ги запукат....целта е ясна, първа спирка Одеса!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 6
Тая стана лезбо
отговор Сигнализирай
Новини