BGONAIR Live

Путин заяви, че според него конфликтът в Украйна върви към своя край


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Всъщност...
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
ПРАВ е другаря Путин. Има защо да говори така. САЩ преди около месец гласуваха военния си бюджет и в него няма ДОРИ ЕДИН ЦЕНТ за "страдащия украински народ" и неговия нашмъркан лидер Зеленко. Европа го каза няколко пъти и тези които помнят повече от една минута знаят че Европа ще е готова за военни действия чак след три години, щото и предстои възстановяване на ВПК. Тия 90 милиарда половината Европа НЕ ИСКА ДА ГИ ПЛАЩА. Франция е в дългове а Германия в рецесия Останалото Урсулката го окраде...
отговор Сигнализирай
59
Не е ли ясно?
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
До: анонимен 75: Ако не знаеш, да ти поясня, че по време на войната на НАТО срещу Сърбия сръбското ПВО свали американски стелт. Така че невидими самолети няма. Но има руски хиперзвукови тактически ракети, които дори и САЩ все още нямат на въоръжение.
отговор Сигнализирай
58
Двоен аршин
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ахааа, не че нещо ама Тръмп обявява победа над Иран ОСЕМ ПЪТИ... и ТРИ ПЪТИ "отваря" Ормузкия проток и потопява иранския флот. Така че или Тръмп е идди0т , също както аверчето си Путин или и двамата имат право да говорят така. Само Комика Зеленски се изказва в зависимост какво е шмъркал докато клечи на златната си тоалетна. Когато отпускането на 90-те милиарда не беше сигурно ревеше и бършрше с00поли в ръкава с тъжен поглед, а сега , когато са осигурени навири опашка, че даже и паради разрешава.
отговор Сигнализирай
57
Стига глупости
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: анонимен 73: Той, конфликта рано или късно ще свърши, но на репарации от Русия не си струва да се надяваме. Ние ще си плащаме за всичко.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
САЩ са произвели 1350 изтребителя пето поколение Ф-35 които в Иран руското ПВО не ги видя въобще. На Украйна са дали НУЛА. Обаче "цяло НАТО воюва срещу русия". Смях в залата. Украйна се бие с хомеопатия и остарялата техника която европейците пращат за брак и пак прави московската орда за смях. Малая Токмачка стана нарицателно за руската слабост.
отговор Сигнализирай
55
Не е ли ясно?
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен 72: Ако ЕС може толкова лесно да се разпадне, проблемът е някъде другаде, а не във войната в Украйна.
отговор Сигнализирай
54
Не е ли ясно?
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 8
Е, останаха към 15% за зачистване от укронацисти в Донбас. Колко време ще трябва да това? Нека да е още дори година, но няма как да не се случи.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
И Византия си мислеше че ще по надвие България, ама не се получи. Бог не с вами. Бог не беше и с Византия когато османците дойдоха. Исус бог е измислен литературен герой и не съществува и не помага на никого. Русия взема герба си и религията си от Византия. Затова и Путин, който сега е в ролята на нацистка Германия няма да победи.
отговор Сигнализирай
52
Христо Христов
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 5
Путин е u3пардяна работа. Вече му дялкат мрамора..
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
Мърдок нато е пред разпад ,та не знам какво точно ще каже на Русия
отговор Сигнализирай
Новини