BGONAIR Live

Екс шеф на НАТО: Закалена в битки, Украйна има водеща роля за защитата на Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонименТрай, кукли смени памперси, че го нацаоа, докат пишеше мненийце))
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Лоши, фалшиви, страхливи педерчини.Криете си разшляканите бижута зад Украйна, но ония са достатъчно *** да разбутат Европа въпреки украинската саможертва. Не знам кой ще изтегли първия късмет от бунгибангата във фалшивата и без зъба еднополова етажна собственост, но е въпрос н а време. Дано не е етаж, България,.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дрън дрън, на пляс. Те не могат себе си да опазят, щяли да пазят Европа. Всички по върховете правят пари от войната и заради тяхната алчност, умират хора. Те управниците на Европа сами си напълниха къщата с бежанци, които никога няма да станат европейци.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Стига сте величали наглите муфтаджии
отговор Сигнализирай
25
Russia Капут
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Времето иде. Вече започна масовото бягство от Крим. Мостът е удрян постоянно и други изненади.
отговор Сигнализирай
24
Бай Хой
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Да не стане като с Виетнам ,Афганистан и талибаните ,един ден да се обърнат срещу вас ... Един път настъпана мотика е случайност ,два пъти каръщина ...трети път навик ....после професия.....
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Маа той умрял маа
отговор Сигнализирай
22
К
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ако троловете можеха да се бият,Украйна щеше да завладее света за 24 часа
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Да бе най-силната, за това цяло нато праща оръжие, щото бандеровците не могат прашка с камъни да направят сами , без да откраднат нещо !
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Украйна пазела Еуропата... Най-смешната мантра на всите пишман-натовци. Наливат се едни пари, за да си тестват оръжията и военните тактики за сметка на все още останалите (докога ли?) живи украинци. Аре у лево западняшки педеурастки миризляци!
отговор Сигнализирай
Новини