BGONAIR Live

Руските "ястреби" настояват Путин да използва ядрено оръжие и да убие Зеленски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Резидента Продадев
преди 5 часа
Харесвам 14 Не харесвам 6
Руския цирк, най големия цирк
отговор Сигнализирай
8
До: 2LOOP
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ми плачи бе, кой те спира?
отговор Сигнализирай
7
По принцип
преди 5 часа
Харесвам 13 Не харесвам 2
Зомбираните тъъпаци ПъПъри много се радват на чуждото нещастие.Хубаво е да си го наби.ете в празните кратуни, че когато извадят ядрените боздугани точно ***, като вас ще го отнесат. В крайна сметка, ние сме съседи по море и на Украйна, и на Русия. Размяна на ядрени удари и ХОП - забравихме за морски туризъм и риболов от Черно море за следващите 20 години.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 18 Не харесвам 5
Тия, по прости и от нашите русофили! Абе, срещнеш ли русофил, наказвай, кой, както успее! Не ги жалете, русофилите не са хора!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 18 Не харесвам 3
Има обаче един проблем - китайците са казали на дребния да не си и помисля да използва ядрено оръжие. А дребния е васал на китайците и не може да мръдне.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 11
Да бе и да вземе хляба на украинския съд. В никакъв случай, палячото трява да изпое чашата до дъно и 20г в затвора да мисли защо от държава с население 50млн я е направил на 25млн само за 7г управление
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 14 Не харесвам 8
Ka-путинистите тотално с ума сошли...
отговор Сигнализирай
2
2LOOP
преди 6 часа
Харесвам 15 Не харесвам 19
Ще плачете за Путин, еврогейчета!Може пък да не е чак такъв престъпник и това, което много анализатори твърдят от години, че сдържа мераците на ястребите , олигарсите и оръжейното лоби да се окаже вярно!?
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 9 Не харесвам 12
Под мен са коментирали две деца на по 15 години очевидно. Разбирам ентусиазма им и глупостта на младостта, но няма нормален, мислещ човек, който да смята, че някой ще направи нещо при атака с ТЯО по Украйна. Единствената причина да не се ползват е заради мащаба на разрушенията и големите цивилни жертви. Но ако се случи няма да има никаква атака към Русия от НАТО, още по малко от САЩ.
отговор Сигнализирай
Новини