BGONAIR Live

Украйна заяви, че е поразила главната петролна помпена станция на Москва


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
До 44
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Русия чака и БЪЛГАРИЯ и БЪЛГАРИТЕ да изчезнем
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 9
Всички европейски политически сили които подкрепят Украйна и настояват за конфронтация с Русия губят рейтинг, а в България и изборите. Украйна се подкрепя само от фашистката върхушка в Брюксел. Русия спокойно ще изчака всички да я изоставят, и тогава Украйна ще изчезне. Русия може да чака вечно, разполага с изобилие от ресурси да се развива, има и достатъчно търговски партньори, по-голямата част от света е с Русия. А ЕС постепенно приключва, нямат нищо, бедни като мишки, ресурсите свършват.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
Украинците изчакват руските нашественици да се евакуират от Крим, а после предстои демонтаж на моста.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Удри...удриии...удрииииии
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 5
Февруари Сирски каза, че хората свършват и трябва да се заложи на войната с дронове. И какво му помогнаха дроновете. Дроновете не са за да летят с хиляди за да убият няколко цивилни или да запалят две цистерни с бензин. Дроновете са бойно средство което да се използва за постигане на победа на фронта, а украинците на фронта победа не могат да постигнат и всеки ден губят хора и територии. И дори отстъпват от територии на които доскоро Сирски планираше контранастъпление.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Важното е, че путин е на сигурно място в бункера
отговор Сигнализирай
39
СЛАБАЦИ ПУТИН И РАДЕ
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
НЕ СА НАУЧИЛИ ЧЕ НАРОД НЕ МОЖЕШ ДА УНИЩОЖИШ....... КОЛКО МИЛИОНА СА УКРАИНЦИТЕ..??...... А КОЛКО СА РУСНАЦИТЕ.....??...... БЕЗ ЧЕЧЕНЦИТЕ (НАРОД), ТАТАРИТЕ(НАРОД), ИНГУШЕТИТЕ... И. Т. Н. И Т. Н........
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ами сега? Май сега в Москва ще усетят как е в Кримнаш и дали си е заслужавало.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
А в Крим руснаци има ли? А бендзин в Масква?
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Добре, че китайците ги снабдяват с електрически коли, че в цяла фашистка рассия бензин няма. Зеления го забранил.
отговор Сигнализирай
Новини