BGONAIR Live

Ваня Григорова: Чакам подкрепа от софиянци, които не са крепостни селяни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

175
До Г-н ГОЛЕМИ БУКВИ
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
По-добре Държавна Собственост отколкото Държавна Сигурност. А внучето на ДС не ни го пробутвайте, моля ви! Запазете си го за вас, както него така и елементарните си мнения.
отговор Сигнализирай
174
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
ВАНЯ КОПЕЙКИНА ВНУЧКА НА КОМУНИСТИЧЕСКИ ТЕРОРИСТИ УБИВАЛИ БЪЛГАРИ ПО ЗАПОВЕД НА МОСКВА.
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ РУСОФИЛИ ПОДКРЕПЯ ВАНЯ ГРИГОРОВА
отговор Сигнализирай
172
Така
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
До Анонимен 256 - "Както казва Тео - обществото трябва да се гради от социално силни, не от социално слаби хора." - Тук си много прав! За съжаление, уви, социално слабите на тая територия са дооста повече от социално силните. То и затова сме на това дередже - да ни бутат тая Ваня за кмет и Бабун Бойков още да се перчи по телевизора...
отговор Сигнализирай
171
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
ВАНЯ, ХАМАС, ХЕЗБОЛА
отговор Сигнализирай
170
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
От сутринта жълтопаветния умнокрасивитет, който се къпе във фантазиите, че е роден в дантели и със сребърни лъжички в устата, демонстрира пренебрежение към работещият човек Ваня Григорова и афинитет към бастърда на ДЗС, откраднал народни пари и еничарин отрекъл се от рода си от Държава нигурност.Вие сте роми по душа, а не Ваня. Тя поне не се отрече от баща си и майка си.
отговор Сигнализирай
169
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
ваня, хамас, хизбула
отговор Сигнализирай
168
Коста
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Ако резчита на крепостните в София, тази се объркала фундаментално. Софиянци в голямата си част са избиратели които си прекарват уикендите забавлявайки се в провинцията, пълнещи баровете и хотелите по черноморието, беломорието, пистите в Банско и Боровец, да не говорим за пътникопотока през летището. Какви крепостни бе тъппо!!!
отговор Сигнализирай
167
руското посолство
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 6
И ДВИЖЕНИЕ РУСОФИЛИ ПОДКРЕПЯТ ВАНЯ ГРИГОРОВА
отговор Сигнализирай
166
ЕВРОАТЛАНТИК
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
МАХНАХА МАШИННИЯ ВОТ И ЕТО, ГЕРБ СПЕЧЕЛИ ИЗБОРИТЕ. ХЕКИМЯН ПЕЧЕЛИ ОЩЕ НА ПЪРВИ ТУР.
отговор Сигнализирай
Новини