BGONAIR Live

Хванаха над 400 литра етилов алкохол в гр. Левски

Туби с "напитката" без никакви документи са намерени в частен дом

Снимка: Архив, Агенция "Митници"

Снимка: Архив, Агенция "Митници"

448 литра наливен алкохол са задържани в гр. Левски, съобщи Агенция „Митници“.

Вчера митничари от Свищов и полицаи от управлението в Левски проверили частен дом в града.

В имота те намерили 63 пластмасови туби с общо 448 литра наливен етилов алкохол.

Собствениците на къщата не са представили никакви документи за открития алкохол.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата