IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Шофьор е с опасност за живота след бой на пътя


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Анти селджук
преди 13 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Кой знае къв селски комплексар е бил тоя.Скачащия на бой!!!!От тия,придошлите в столицата ;)
отговор Сигнализирай
20
Знаещ
преди 13 години
Харесвам 33 Не харесвам 0
Не искам да наливам масло в огъня, но от мръсни *** друго не може да се очаква!
отговор Сигнализирай
19
потърпевша
преди 13 години
Харесвам 45 Не харесвам 0
Хора и аз преди два дни бях в ситуация в която колегата от съседната кола искаше да ме бие, защото толкова бързо дойде от някъде, че не ме е видял, че съм му в лентата. Излезе почна да ми плюе колата и да ми тряска на прозореца. Заключих се и изчаках да се успокои през твоа време му записах номера на колата и се обадих в полицията. Драги ми колега рано или късно ще те открият. Съветвам ви когато някой ви напада директно се обаждайте и подавайте сигнал може и да не ви се вярва но ги хващат камери
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 39 Не харесвам 1
Аз по силна ***, аз набие тебе вземе предимство... Ей, ***, ***...
отговор Сигнализирай
17
Самец
преди 13 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
Закона на природата ...
отговор Сигнализирай
16
Искам
преди 13 години
Харесвам 39 Не харесвам 0
20 коментара и нито един очевидец...
отговор Сигнализирай
15
До СЕЛЯНИН
преди 13 години
Харесвам 38 Не харесвам 0
Има много хлебче да изпапкаш, преди дори да си помислиш да пишеш какво казва шопа. Ние никъде из софийското поле не казваме "Ази".
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 41 Не харесвам 0
.... и нали сме БЪЛГАРИ!!! Те затова ***, американци, руснци, че и "македонци" ни правят на мамуни! УВАЖЕНИЕ!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 46 Не харесвам 4
Стига с тези ..."кореняци Софиянци" ... от къде си няма никакво значение, важно е ВЪЗПИТАНИЕТО..... кремиковци, ватмани...дрън, дрън ... Аз съм от Стара Загора, живея в София! София ми харесва!
отговор Сигнализирай
12
До 14
преди 13 години
Харесвам 42 Не харесвам 7
Така е Емо, за голяма жалост това е самата истина. Едно време за да станеш софииски жител 20г. ВАТМАН или Кремиковци, а сега 80% са от някъде .... само те си знаят от къде.
отговор Сигнализирай
Новини