BGONAIR Live

Стрелецът от "Д. Миленков" не бил военен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
22 годишен с 40 регистрации в полицията!Всички *** плачат за бой!А политиците им се кланят.Герберестан.
отговор Сигнализирай
57
anonimen
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
За да не се стига до кръвополития държавата спешно трябва да покаже че съществува.1-да се прибират всички по буйни и да им се направи инструктаж с психолог2-да се приемат глоби от 5хил лева за палеж на гуми3-полицията да глобява веднага хората които горят гуми-при липса на пари да ги арестува и да рзботят обществен труд докато си изплатят глобата.4-полицията да реагира на всеки сигнал за насилие и да взема превантивни меркиинструктажи-ако трябва да се създадат цивилни сътрудници.
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
FASISTITE BEGOM MAR6 PRI FURERO DAMU NOSITE STUDENA VODI4KA I OT TANESE VRA6TATE AMIN
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 36 Не харесвам 0
Знам малко по случая, но съм убеден, че ПРИНЦИПНО не е възможно да се живее до хора, за които отровният дим от горяща дима е нещо естествено и непречещо, и до хора, които - ПРЕДПОЛАГАМ, са раздирали може би ежедневно тишината със силно пусната музика, и които живеят в боклучарник.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 46 Не харесвам 1
Не е *** този, които изтребва ***. Напротив.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
52
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
da eva u mangala ISPANSKI FERNANDO
отговор Сигнализирай
51
Филип 31
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Тук всички сте смешници
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
63, одеве една негова бяла комшийка го защити по телевизията (дано не й се случи нещо). Полицията такива случаи изобщо директно им бие печат ЗК (за кошчето). И в крайна сметка не можеш да предвидиш на кой кога ще му изпуши бушона, за да го защитиш. Това, което може е да се организират няколко футболни агитки като контра акция на призивите за мъст на ***.
отговор Сигнализирай
49
Фернандо
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
България е много красива. Снимахме цялото черноморие. има невероятни девствени места. Но ако знаехме че има толкова много *** в страната ви никога нямаше да инвестираме в нея. Когато минавахме край Котел много се уплашихме като ни заобиколиха *** колата, Здраво стискахме нещо си...
отговор Сигнализирай
Новини