BGONAIR Live

Стрелецът от "Д. Миленков" не бил военен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
do51
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ave bolen mozak dego pro4ete tova ili kakto v4era edin olifren 6te kaje6 4e ba6tati i dqdoti sa ti go razkazali tapi fa6isti
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
47 не, не позна не съм *** и имам алергия от ***. Но ти си си *** и не си по горе от кой да е ***. В това да си образован и да знаеш някои неща няма нищо лошо. Вземи да почетеш малко книги, че по голямо предателство към родината от простотията няма. А това, че *** са гонени от всякъде си е истина. Но и това, че са си дошли от Европа си е истина. Европа има пръст и е длъжна да си ги прибере, после ако иска да ги връща в Африка.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
wikipediaДокато до турското нашествие тяхното присъствие е изключително незабележимо, то трайното им заселване по българските земи става със завладяването на България от Османската империя, когато те масово навлизат заедно с турските завоеватели.[34][35] и откогато са първите сигурни сведения за трайни заселвания на *** в България. Не е случаен фактът, че по време на Априлското въстание *** в Копривщица, а не турците, са считани за основна опасност и катуните им са разгромени
отговор Сигнализирай
35
Нено Сенегалеца
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Лошото е,че в България нещата отиват безвръзвратно обезбългаряване и цигиназирване на цели райони.Докато българина е импотентен и не може да прави деца,*** се разплождат като плъхове и един ден ще бъдат повече от българите тогава те ще намерят в лицето на турците надежда да бъдат опазени от *** напаст.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Няма ли скинари бе, *** искат да палят къщата на човека.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До турчинБожееей, османлии и хуманност са дви различни крайности ве пич. Май си чел приказки а?
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
42ри, ти си неграмотен. *** навлизат в Европа с арабите в 8ми през Испания. После има и една популация през Русия с Татарите които се насочват към Централна и Северна Европа През 13 век.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
34 е абсолютно прав. Това е така, приютили са и евреите и след това е започнал упадъка.
отговор Сигнализирай
30
Ъц
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
А, сега си представете, че имате подобен съсед, който решава, че съседските тинейджъри, твърде често нарушават тишината и спокойствието в квартала, и в един момент, когато стреса и депресията най-сетне вземат връх над разума, този ваш съсед грабва оръжието и се саморазправя с шумните тинейджъри.Да не споменаваме за последствията на етническото насилие в Сърбия, а и на скоро в Македония, и да не забравяме за велико-имперските амбиции на съседна Турция....
отговор Сигнализирай
29
Pertinax
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До турчинТе форумците са писатели а не читатели като чукчата!
отговор Сигнализирай
Новини