IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Как фирма фантом открадна 1 млн. от Карлово?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Районната прокуратура е издала постановление за спиране на наказателното производство по случая. А причината за спирането "извършителят на деянието не е разкрит".С сигурност една прилична сума е отишла там, съдебната система е основен регулатор на подобни сделки. без тяхна подкрепа подобни сделки са немислими.
отговор Сигнализирай
22
П.Петров
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Поне 700000 лв. са ги прибрали кмета, зам.кмета и съветниците(вероятно и министъра), от които е зависила поръчката и финансирането.Случайни фирми не печелят обществени поръчки над 10000 лв.,че дори и за по-малко алчнеят общинарите и кметовете. Всичко е нагласено !
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
ПОЛИЦАИТЕ СЕ СКАСАХА ДА КРАДЪТ
отговор Сигнализирай
20
До 22
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Направиха го началник на интендантско обслужване. Мдаааа.
отговор Сигнализирай
19
Българин
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Не мога да повярвам,че всичко това се случва. Къде живеем,хора?
отговор Сигнализирай
18
Капитан
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Тоя *** Караджов още ли е началник в Министерство на отбраната.
отговор Сигнализирай
17
Бо
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
И да намерят бившият полицай, нищо не могат да му направят защото така са направени законите - да се краде безнаказано! Няма такава държава!
отговор Сигнализирай
16
BG
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
От комунисти какво друго може да се очаква ?!??! Найден Найденов е карловската версия на Ирина Бокова !
отговор Сигнализирай
15
Алекс
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Такива новини (а и са през ден) избиват носталгията ми с шамар. Честно казано дори и на почивка не ми се връща в България, щото само се пазиш от каде ще те излъжат или ограбят. А недай си боже да се разбере че си и по-добре материално загазил си от всякаде. Жалко за останалите все още свестни хора които няма да имат друг избор освен да се присъединят към мафията или да бъдат бройкани.
отговор Сигнализирай
14
Сашо до 14
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Търсещите го мислиш, че не са намазали ли
отговор Сигнализирай
Новини