IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Три жертви на тежка катастрофа в Шумен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
svetlio
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Показвал е колко вдига!
отговор Сигнализирай
11
Я па я..!
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Я ме вижте какъв страхотен шофьор съм.
отговор Сигнализирай
10
Шенол Ремзи
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
знам го момчето, от нашите е. Обичаше да кара бързо и да вози ханъми
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
BMW zu tоя таралясник веднъж се наложи да го кара един колега от Париж до Виена зимата с летни гуми заради шефа ни. Повече от 90 не можеше да качи тая барака задницата и танцуваше ако пипне по рязко газта. Добре че караше в коловозите на Мерцедес Вито който аз карах отпред.Тая кола не е за всеки , пък зле ги правят с 50 в града и мрак като мухи.
отговор Сигнализирай
8
Подавам жалба
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Тия постове насаждат ксенофобия. Ще съцзорам Гешев.
отговор Сигнализирай
7
Алекс
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Автомобилът отново е BMV .Не позволявайте на неопитен шофьор да управлява BMV.Чудесен автомобил,но изисква опит и повишени шофьорски умения.
отговор Сигнализирай
6
Турското културно
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Наследство смени каруците с афтонобили, друг вид араба - ааамууу чок гидери !
отговор Сигнализирай
5
Ку-Ку
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Нещо странно има в това пълнолетен да вози две непълнолетни момичета, едното от тях почти дете. Разликата във възрастта не предполага да им е баща, нито е споменато да са му роднини, примерно сестри.
отговор Сигнализирай
4
Дедо
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Гешефт къде е да се кара на лошите крайпътни стълбове??Лоши, лоши стълбове!Нали беше у ***'алата в София на гости на пребития таксиметров шоФер?
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Онур и компания са вечно нескопосани зад волана !Бог да прости хората !
отговор Сигнализирай
Новини