BGONAIR Live

Убитият в Перник младеж не бил наркобос, а студент


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Mnogo e lesno da govori6 za nqkoi,kogoto ne poznava6!Az sam ot Pernik,poznavax vaprosnoto mom4e!!!!!!Ne otri4am,4e v posledno vreme tyk stanaxa naistina zlove6ti ne6ta,no da se radva6 na 4yjdata smart...Tova ve4e e napalno izvrateno!Ima koi da otsajda sadbata ni!Na vseki e pisano kakvo da my se sly4i!No da ti e zabavno za smetka na nqkoi dryg,kogot ne si vijdal prez jivota si....Trqbva da si bolen mozak!"Vsi4ko se vra6ta",kakto pro4etox v nqkoi po gorni komentari!Smeite se,radvaite se.....I na vas skoro 6te vi se stovari sa6tata y4ast na glavata! ;) PO4IVAI V MIR,BAGER4E!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
74
До анонимния
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
-годишен уби 15-годишна бременна в Казанлъшко 29 април 2009 | 10:09 | Агенция "Фокус" Казанлък. 15-годишно бременно момиче е починало, вследствие на удар с търнокоп при битов скандал, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Стара Загора. Момичето е починало вчера в болницата в Стара Загора. Инцидентът е станал на 24 април около 0.30 ч. В РУ МВР Казанлък е получено съобщение ......
отговор Сигнализирай
73

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ами, лошо, много лошо, ама и комунистическите дечица не са безсмъртни. Да го помнят другарите от БСП, когато прокуждат от Родината ни читави млади хора, а други ги задушават със смъртоносна хватка тук в БГ! Господ ще му е съдникът на убития младеж...както и на всички нас!
отговор Сигнализирай
72
az
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Абе хора спрете да сте толкова безчувствени. Не може да има убит човек и вие да се радвате. Не може да гледате на една човешка трагедия единствено от гледна точа на някаква партия. Тъппите политици не са само от БСП, те са в всички партии, те са проникнали навсякъде, дори в 'умрелите' ви сърца. Само ще кажа на тези от вас, които се радвате, че има един комунист по-малко, че душите ви са също толкова черни и грешни като тези на бесепарите, които мъчат народа ни. Лека пръст на момчето, което е мъртво физически, а всички вие- духовно!
отговор Сигнализирай
71

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Аз съм от Перник и смятам себе си за напълно нормален човек.За твое сведение имам творческа професия,което ще рече скромни доходи и нищо общо с каквито и да било далавери,наркотици и т.н.За сведение обикновени (нормални) хора и в Перник има толкова,колкото и в останалите градове на страната.Иначе жалко за убитото момче.Всеки е невинен до доказване на противното.
отговор Сигнализирай
70

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Стига да се спрат някой с тия комунисти!Един млад човек е мъртав. има ли значение дали е комунист.фашист.***.българин или какъвто и да е.Става ми мъчно като чета как някои се радват на такава новина.Вие сигурно сте много чисти и наопетнени.щом мислите по този начин. Много жалко.още един млад човек си отиде ей.тъй от лирса на държава.
отговор Сигнализирай
69

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
евала... че написа това за невинното момченце....то и тоя дето уби двете момчета в София също е невинен...кво като камерата го снимала... тате нали е голема работа в Перник...него какъв ще го изкарате партиен деец някакъв....такива убийства не са случайни ще да има замесени пари и наркотици....
отговор Сигнализирай
68
Priatel
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ne beshe losho momcheto. Ne zaslughavashe takava smurt! Pochivai v mir Kircho!
отговор Сигнализирай
67

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Хм,ама че " разкритие",че убитият не бил наркобос, а студент. Сякаш не може да е бил хем студент,хем и в бизнеса с наркотици. Не че мога да кажа за убитото момче нещо . Лека му пръст и жалко,че отнесе и той в гроба истината за собствената си смърт.
отговор Сигнализирай
66
pernik
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не ви ли е срам да пишете такива глупости от сорта че щом е от БСП няма нищо лошо че е убит вие *** които намирате в убийството хубаво нещо сте болни и извратени и ващо място е в лудници ***.И как може да говорите за човек който не познавате? ПОЧИВАЙ В МИР КИРЕ
отговор Сигнализирай
Новини