BGONAIR Live

Убитият в Перник младеж не бил наркобос, а студент


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
неразбрал
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
И все пак не става ясно нито от тази статийка , нито от шикалкавенията на всички "независими" медии в България , защо е убит човека. Едва ли щото е "студент"!?!? Бог да го прости все пак, защото е млад човек, ама има нещо...гнило и в Перник, и в България!
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Тия Перничани не биват нещо!! То не бяха кранета на приятели, 15 годишен пък след като заклал авера си малко го беше поизял след това. Друг пък насякъл със сатър съоченика си и го хвърлил в шахта, стрелби, убийства отвличания ... Ненормална история. Перник вече тотално се е превърнал в символ на селски град с диви селяци.
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
ахахаах кой както гръмнат, наръгат, пребият, заколят и тн. веднага се изкарва съвсееееем обикновен човек, кротък възпитан като агънце. Започвам да се притеснявам за себе си!
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
лошо е, че трябва дда се случи подобна трагедия , за да заработи полицията.А вярвайте сега не искам да съм на мястото на крим. контингент в Перник, ще ги разнищят. Ще покажат ,че могат да работят, ще бъдат брутални в действията си защото това вече влзе и в техният дом
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
DVOINA smurtna prisuda dori samo satova 4e go e hvurlil na bunishte!
отговор Сигнализирай
Новини