BGONAIR Live

Убитият в Перник младеж не бил наркобос, а студент


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

65
Константин
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Филма е... НАРКОБОС (най-евтините наркотици в Перник ги е пласирал тоя момък) БСП-ар.. от младежката орканизация явно !!!.. те читави няма от тях.. Бог да го прости момчето все пак. ( колко ли хора са умрели, страдали и страдат от неговите наркотици е отделен въпрос )
отговор Сигнализирай
64

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
чудесно!!!!!!!!!!! още едно *** в казана в АДА не стига че гангстер ами и активист на БСП мухахаха (злорад смях)
отговор Сигнализирай
63
tan4etonet
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Всеки знае,че тръгне ли се по тази наклонена плоскост(наркотици),връщане назад няма...Ако е истина,че момчето се е занимавало с подобна дейност,резултата е повече от ясен - в един или друг аспект...Лека му пръст !
отговор Сигнализирай
62

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Айде са почва се! Много ясно че щом е от БСП не е наркодилър!А аз питам какво му пречи да е и двете!Опс и трите защото бил и студент!
отговор Сигнализирай
61
111
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Цитирам: "А младата ви отмяна гледам и тя гние в земята нещо :)))"Пак "страхотно" изказване! И ти ако се наричаш човек! Ти си достоен само за съжаление! ОПРЕДЕЛЕНО ЩЕ ТИ СЕ ВЪРНЕ, И ТО МНОГО ПО-СКОРО ОТКОЛКОТО ОЧАКВАШ, ВЯРВАЙ МИ... ВЕЧЕ Е РЕШЕНО! ТИ САМ СИ ОПРЕДЕЛИ СЪДБАТА, ВРЕМЕ Е ДА ПРИЕМЕШ ПОСЛЕДСТВИЯТА! ДО 3 ДНИ...
отговор Сигнализирай
60
tan4etonet
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Някои тука се правят на свети води ненапити,дълбоко скърбящи и инфантилно съжалителни,но коментара на 45(2+2) ви казва в прав текст как стоят нещата ! Хайде да не се правим на ударени !...
отговор Сигнализирай
59

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
само ако знаеше колко бъркаш в заключенията си,за мое голямо съжаление
отговор Сигнализирай
58
pernik
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Аз лично познавам доста хора от Перник и виждам, че там всичко е толкова странно... няма нито един нормален човек от всички. или са замесени в кражби или в брутализми, или пък наркотрафик. ама това са нормалните занимания на един перничанин
отговор Сигнализирай
57

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
е как ще е нарко дилър ...като е в БСП с тате милицай....та то е смешно...кво от БСП ще си признаят че им продава анфетки....или че тати му е правил чадър и му е крил тревата...тва се едно галеви да си признаят и да влезат в панделата....смешни стееееее
отговор Сигнализирай
56

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Живота на хора които са подкрепени от ДАДЕНА ВЛАСТ - а те си правят каквото искат - Наркотиците ги разпространява полицията. Сега Боса на ДРОГАТА е МВР - от 5 години поне!
отговор Сигнализирай
Новини