BGONAIR Live

Убитият в Перник младеж не бил наркобос, а студент


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
2+2
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Син на пернишки полицай е открит с куршум в главата. Тялото на 25-годишния Кирил Христов-Багера е намерено вчера следобед на сметище в квартал "Мошино". Момчето е изчезнало миналата седмица заедно със свой приятел, с когото въртели черно тото в Перник.Полицейски патрул от Брезник случайно попаднал вчера сутринта на странна гледка. Няколко мъже обикаляли около беемве, паркирано на централно шосе. След като ченгетата се приближили, групата се разбягала. Оказало се, че мъжете искали да запалят возилото. В колата униформените заварили ужасяваща гледка - седалките и купето били омазани с кръв и мозък. Няколко часа по-късно в горичката в кв. "Мошино" пък се натъкнали на труп. Предполага се, че това е тялото на Кирил.Христов изчезнал в петък заедно с друг мъж, познат в криминалните среди Станислав Ангелов-Сиси. Във фаталната вечер двамата си уредили среща. Близките им заявиха, че са се видели на четири очи, но какво са си казали преди да изчезнат, остава тайна. Полицейският син влиза в пернишкия ъндърграунд в началото на 2001г. По данни на МВР тогава работел за видния наркоиграч Федката. По-късно преминал към групата на Райко Кръвта. Там работел с дясната му ръка - Станислав Ангелов. Райко Кръвта давал част от печалбите от дрогата на Ангелов, за да върти лихварство и черно тото. Станислав и полицейският син давали пари назаем срещу 10% месечна лихва, а който закъснеел, биели наред. Полицейският син се друсал, но го правел тайно. Не искал да пречи на работата на баща си.Кирил е син на шефа на "Свръзки" към МВР в пернишката дирекция на полицията Христо Ангелов. Съдбата на Ангелов все още не е известна. Той е обявен за издирване. В същото време трима полицаи от пернишката полиция се отказаха от постовете си. Това са шефът на криминалната полиция Владимир Владимиров, началникът на I РПУ - Иван Зеленков и помощникът му Мирослав Григоров.
отговор Сигнализирай
44

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Тук разни "партизан"-и пишат, ама са толкоз прости милите, че не довиждат, че в света освен над една скапана Северна Корея вече никъде другаде не греят "червени звезди". Не може да ви се върне повече хранилката от която ядохте 50 години без да си мръднете дебелите за.дници повече никога, скъпи "другари". А и вече сте толкова малко и толкова дърти, че всики на пръст миришете. А младата ви отмяна гледам и тя гние в земята нещо :)))
отговор Сигнализирай
43
Sgt.Hale
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Даааа каквито и ваксини да им хвърлят на Пернишките *** няма да им помогнат...Те са си генно увредени-факт. Може би изжестно количество *** ще свърши работа обаче...
отговор Сигнализирай
42

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Че има нещо гнило в този град вече никой не може да отрече ! То и в другите части на България стават много нередни неща,но определено Перник държи първенството на грубите престъпления ! Очертава се нещо като Перник - българската Сицилия !!!Перник е силно червен град ! Да не забравяме,че и Президента ни е от Перник ... Убиецът на двете момчета по Великден в София също е синче на партиен деец на БСП .... Този пък наркопласьор е синче на полицейски шеф - излишно е да уточняваме от коя партия е уж деполитизирания му баща ... Тъй,че може да заключим,че има нещо гнило в червения Перник ...
отговор Сигнализирай
41
Sgt.Hale
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Той е участвал в политически, а не в криминални прояви-политическите прояви на БСП са си криминални по същество и замисъл-доказано е исторически
отговор Сигнализирай
40

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Az prosto sym vijdal tova momche i znam che ne e nikakyv plasior ili kakyvto go iskarvat tam.A vie she si umrete pred tupite monitori.
отговор Сигнализирай
39
Партизан
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Пак ще ехти червената песен, пак ще грее червена звезда, ще дойде пак Девети септември и пак наша ще бъде властта. ....А жалките слузести демократчета се лигавете докато Господ ви погали с големия си жезъл по пухкавите дуппенца.
отговор Сигнализирай
38

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
това е най-добрата новина за деня! дано не е последна!
отговор Сигнализирай
37
Лиляна Петрова
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Той е само на 22 години, каквото и да е направил това не оправдава убийците!
отговор Сигнализирай
36

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
ти защо си зад компа и пишеш? и защо си мислиш, че ТЕБ пък ше те чуе някой? и изобщо имаш ли нещо да кажеш?
отговор Сигнализирай
Новини