BGONAIR Live

Убитият в Перник младеж не бил наркобос, а студент


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
111
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Дали пък няма връзка със случая в Соло? Студенти на една възраст от един град... Може да е неудобен свидетел. Но каквото и да е се питам кой какво прави след полунощ по улиците като се знае че няма никаква защита и закони. Може да си намушкан, застрелян и т. н. В къщи под масата дегизиран и така до сутринта ако не те хареса някой крадец дома. Щото тогава....пак си зян...Мислете му след още 5-10 години когато днешните тинейджъри поотраснат какво ще стане. Бедна ви е фантазията. Това е началото . Съболезнование на семейството и дано да няма повече семейства с такава съдба!!!
отговор Сигнализирай
24
.
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Хахаха.От заглавието човек би трябвало да си направи извода,че щом е студент не може да е наркобос или ,че не може да се занимава с нещо нелегално.
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ти не си ли чувал , че за умрелите или хубаво или нищо бе мамул..
отговор Сигнализирай
22

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
ЩОМ Е ОТ БСП ЗНАЧИ НЕ МУ Е ЧИСТА РАБОТАТА
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
"От: КауБойкоАми че то политически и криминални прояви е едно и също.Добрият комунист е мъртвия комунист! . . . Нищо лично" Бате, много си ***, честно.
отговор Сигнализирай
20
Mimoza
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Много жалко! Още един погубен човешки живот! Лека му пръст на момчето.Но на мен друг ми е проблема...това вече се случва всеки ден! Убийство след убийство, от жестоко, по-жестоко! До кога?! До кога така ще умират децата ни?! Май най-големият ни проблем в България е работата на съда и прокуратурата и...корупцията там. Всичко останало е ала-бала. Алооооооооо, управляващите, искаме спешно решаване поне на този ПРОБЛЕМ!!!
отговор Сигнализирай
19

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Спрете се с тия селяни.Напротив в селата децата са по-добри живеят сред природата много от тях се занимават със селскостопанска работа което смирява и въспитава.А градските им връсници какво ?Повечето знаят да се напият да се надрусат да направят някоя далавера да се сбият и да се ***...***..чет.Жалко че в селата останаха малко хора.
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ти май бъркаш Перник с Пазарджик и обратно ? Колко имаше по география , " 3 - " ? Много ти е било!
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Перник не е град, България не е държава! Няма полиция, има само мафия и потенциални жертви. Време е вече да се разреши законното ползване на оръжие от всички, за да има най-после реално правосъдие!
отговор Сигнализирай
16
valmilanov
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
АКТИВИСТ НА БСП-ДОБРО НАЧАЛО
отговор Сигнализирай
Новини