BGONAIR Live

Убитият в Перник младеж не бил наркобос, а студент


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ми то си е написано в статията - "участвал активно в работата на младежката организация на социалистите".
отговор Сигнализирай
14
Adrian Valeriev
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
shto za hora ste.Ne go poznavate, a kakvi li ne neshta pishete za nego.
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
НЕ е само Перник ,цялата държава !
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Убитият в Перник младеж не бил наркобос, а студент-НАРКОПЛАСЬОР ???
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
"Баща му е началник "Свръзки" в ОД на МВР, майка му работи в многопрофилната болница "Рахила Ангелова".Е щом е така няма как да се е занимавал с нищо Криминално
отговор Сигнализирай
10
tan4etonet
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не познавам момчето(лека му пръст),но няма начин да не е бил "уравновесен,спокоен и интелигентен",щом е бил подготвян за бъдещ ръководен кадър (на мястото на татко) от младежката организация на БКП.Всички там се подготвят един ден да управляват децата ни,като продължат "линията на Партията" още от дядовците си.Е,сега остава да видим(след като самите комунисти смегчиха наказателната отговорност,заради своите престъпници),дали със същия аршин ще премерят и това престъпление !
отговор Сигнализирай
9
...
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Убиха бъдещия министър-председател на България! По-темата: трагедията си е трагедия, както и да го погледнеш. Дано извършителите си получат заслуженото. Какъвто и да е човека, никой няма право да отнема живота на човешко същоство особено в най-силните му години като индивид...
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Това,че е студент не му пречи да се занимава с наркотици,какво се правите на ограничени,това даже разширява пазара му.Явно не е бил много чист.
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Много си прав:"Да би мирни седяло,не би чудо видяло"
отговор Сигнализирай
6
КауБойко
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ами че то политически и криминални прояви е едно и също. Добрият комунист е мъртвия комунист! . . . Нищо лично
отговор Сигнализирай
Новини