BGONAIR Live

Задържаха измамниците, източвали банкови сметки от името на МВР


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
По 300 камшика на голо на площада и 30 г затвор. Докато са в затвора да се изкарват само,за да чукат камъни в Белене,за да се научат на работа.
отговор Сигнализирай
8
до Радев
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
отнемайте лицензите на мобилните оператори, който не са защитили данните на клиентите.
отговор Сигнализирай
7
Мдаа
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
даже фирмата еконт си позволява да принуждава куриерите си да изискват лични карти на клиентите си. Как може еконт да гарантира запазване на личните ни данни?! Наистина трябва вече някоя фирма да бъде брутално глобена със затваряне на офисите и закриване на бизнеса, както и забрана нза всякакъв бизнес в България! Радев, почвайте ги измамниците!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
всички получихме съобщението от +63 . Стига сте се връзвали на подобни измами. Гъбаво е, че са ги спипали. Дано сега не ги измъкне някой адвокат!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
само в БГ им крият имената и лицата. от кога е модерно всички да са с качулки и шапки вместо да са публично обявени
отговор Сигнализирай
4
От къде ли не
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Данните с имена, адреси и телефони може да са от всякъде. И на хартия, и на компютър. На чиновниците с достъп до такива данни не им пука. Самите граждани също са немарливи. Даже съм намирал банкови извлечения на частни лица за седем цифрени в евро.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: анонименНе ги взимат от мобилните оператори. Телефона ти го има в интернет. Всеки магазин от където си пазарувал. Купуват се на кило от тъмната мрежа.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Във васална България, законът отказва на гражданите правото на отказ от спам!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 0
Защо никога не се разследват мобилните оператори ? Откъде *** и пульо ми имат номера, за да ми пращат спамове и измами.
отговор Сигнализирай
Новини