BGONAIR Live

От "Прогресивна България" на Радев вече обещават: Ще оправим всички магистрали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
Аноним
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
ТЕЗИ ГНУСНИ РАДЕВИ СЛУГИ ВЪН БЪЛГАРИ НЕ СЕ ОСТАВЯЙТЕ ДА ВИ ЛЪЖАТ
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Пилота ще си продължи на безпилотен режим. Нов римейк на "Има ли пилот в самолета?"
отговор Сигнализирай
86
Случаен минувач
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
До Позор за насАми ако през 1974 бай Тошо беше понатиснал малко повече, досега Хемус щеше да бъде факт!
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
е те сега вече ще сме в клуба на БО-га-ТАШ-ите
отговор Сигнализирай
84
Случаен минувач
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 7
Арх. Шишков не е глупав човек. Той беше служебем министър на гълъба и стана известен с това, че успя да намери пари за "Хемус" и да довърши отсечката до Търговище. Сега от там до Варна (около 130 км) се пътува по магистрала. Така че за магистралите специално му вярвам. Но не може да спре кражбите. Нали Рашков изнесе информация, че са откраднати 68 млн. лева в брой за Хемус(отделен е въпросът как се пренася толкова, ако са 50-левки, те тежат над 5 тона). Грешката му е обаче, че се връзва с Радев.
отговор Сигнализирай
83
...
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Очертава се котило "Шарлатан Боташ"!
отговор Сигнализирай
82
това е дежа вю
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
спомних си един ,не беше много отдавна , обещаваше 5 тунела под Стара планина , 3 моста над Дунав, завод за електромобили и т.н. никога несвършени неща . та и сега така. Само незнам как има балъци още да се връзват?
отговор Сигнализирай
81
Позор за нас
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Магистрала Хемус се прави вече 50 години. Ние сме народ, който не може за половин век да построй 400км магистрала. Фактите говорят
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: ПеткоА, недей с лошо ! От строежи и пътища най лесно се забогатява !
отговор Сигнализирай
79
Петко
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 9
Хората асфалт не ядът. Стига с тези магистрали и пътища. Дайте парите на хората. Можем и без пътища. Те не са ни нужни.
отговор Сигнализирай
Новини