BGONAIR Live

Радев, „Прогресивна България“: Няма сила, която да ни пречупи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

166
Васил
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
***, зелен чоеап!
отговор Сигнализирай
165
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
До: Петров Така е. Радев е нищоправещ и пречещ на България. Рекордьорът Румен Радев е наложил 46 ветa за 105 месеца на поста, като установи нов рекорд, включително "Лукойл" и Изборния кодекс. Общо взето разеденяваше хората и съботираше НС.
отговор Сигнализирай
164
ебал съм ви майката
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
да ви избират тези на които служите ! Нито един от вас гнусове продажни не служи на българския народ, ето за това няма да гласувам
отговор Сигнализирай
163
Архивите са живи
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
"Румен Радев може да изиграе забележителна роля като инструмент за излизането на България от НАТО и ЕС." Генерал Леонид Решетников19.11.2016 г.
отговор Сигнализирай
162
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Радев отиде при Ердоган и изпълни първата заповед в казармата,..."Разтвори бузи " ! 6 милиарда безвъзмездно подарък на турците от Боташ? И това недоразумение искат да ни го пробутат за "мъж"? Да ни говорим , че откакто руският Поп му наби канчето , съвсем полудя ! Пък си и вярва ?
отговор Сигнализирай
161
Архивите са живи
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Да не дава Бог някаква трагедия да ви сполети и да сте на мое място... Ще кажете ли: Путин, моля те, вземи българска територия? запита Зеленски, след което смутеният Радев помоли камерите да напуснат залата.06.07 2023
отговор Сигнализирай
160
изроди прозападни
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
от 30 години тези педеррасси все за българия се борят .... къде е тая българия бе иззроди продажни - нямаме повече валута, държавния бюджет го пишат в ротшилдската ЕЦБ, нямаме армия, нямаме граници ! За какво да гласувам бе урррод продажен, който и да докопа кокала ще изпъмнява нареждания от Брюксел, никакво значение няма кой ще формира колониялната власт
отговор Сигнализирай
159
до 180
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
а, каква е разликата между Радев и Борисов или който и да е друг от про-западните предатели, кито окончателно превърнаха България в територия подвластна на ротшилдската ЕЦБ и педдреррастката банда от зелени ваксинирани психопати от Брюксл !? За какво се бориш бе *** - да дойде на власт колониялната марионетка която те храни ли
отговор Сигнализирай
158
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Гледам, че опорката, спусната на жалкарите за деня, е свързването именно на Борисов с Петрохан и с Русия. Демек сглобката на зелените чорапи с жълтопаветните чехълчета е неизбежна и логична. Плоско! Много плоско!
отговор Сигнализирай
157
Архивите са живи
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
"ЗА ДОГОВОРА С БОТАШ " Р.Р. - Как и на какво ос нование смятате, че договора е неизгоден?Б. В. -ЗАГУБИ ОТ МИЛИОН на ден, успешни ли са?Р. Р. - А вие на това казвате ЗАГУБИ?Радев пред "Панорама" 30.01.2026
отговор Сигнализирай
Новини