BGONAIR Live

Радев, „Прогресивна България“: Няма сила, която да ни пречупи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

156
Петров
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
този Радев като президент нищо не направи сега се хваща за премиер пак да не прави нищо
отговор Сигнализирай
155
Реалист
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
Няма нужда никой да ви пречупва, вие сами ще се пречупите, когато хората много бързо разберат, че са гласували за "регресивна България".
отговор Сигнализирай
154
Доротея
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Явлението Радев е живият пример за това какво се случва когато един запъртък повярва, че е яйце на Фаберже! Е, ще му се наложи да разбере по трудният начин каква двойна нула е всъщност!
отговор Сигнализирай
153
Ха ха ха
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Уникални са напъните на Радевите клакьори, да ни пробутват Радев , за по-голям "мъж" от Борисов ? Да ги сравняваш двамата , е все едно да сравняваш Балкански поток и договора с Боташ! От единия в хазната влизат над 500 милиона, а Радев подарява на турците по 300 милиона годишно , и така 13 години поред !
отговор Сигнализирай
152
лайнари западни
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
от 30 години тези педеррасси все за българия се борят .... къде е тая българия бе иззроди продажни - нямаме повече валута, държавния бюджет го пишат в ротсхилдската ЕЦБ, нямаме армия, нямаме граници ! За какво да гласувам бе урррод продажен, който и да докопа кокала ще изпъмнява нареждания от Брюксел, никакво значение няма кой ще формира колониялната власт
отговор Сигнализирай
151
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Гледам само, че прогресивно оплешивявате, генерале.
отговор Сигнализирай
150
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нищо не казва - ще има ли ала-бала с Президента?
отговор Сигнализирай
149
Ха-ха-ха
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонименСпонсорите на Радев не са олигарси а ПРОГРЕСИВНИ ИНДУСТРИАЛЦИ!
отговор Сигнализирай
148
Емексиз пехливан
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Никакъв руски агентин не е М у н ч о, той е шпионин на Високата порта. Благодарение на неговият договор с Боташ, всеки ден по 550 000 европейски алтъна влизат в хазната на падишаха!
отговор Сигнализирай
147
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Според Радев излиза, че спонсорите му не са олигарси, а са финансови магнати. ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ха-ха ууууууууу
отговор Сигнализирай
Новини