BGONAIR Live

Мохамед Халаф: Иран няма да се предаде лесно


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Това е
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: Пловдив7 Защото Иран направи от нефта си оръжие и го прибави към другото което има, и прави, за да унищожи Израел и запада. С руска помощ.
отговор Сигнализирай
6
Пловдив
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Що за глупости говори този индивид , първо на всички е ясно Иран изобщо няма намерение да се предава , второ конфликта в Иран е следствие от геноцида който извършиха добрите евреи в Палестина , трето от ясно по ясно е какво искат скъпите ни американски приятели от Иран а именно това е НЕФТ!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Споразумението на Обама беше най-доброто, което можеше да се измисли съобразно ситуацията и работеше перфектно преди Тръмп да го развали без причина. Ние сме в сегашната ситуация не заради Обама, а заради Тръмп.
отговор Сигнализирай
4
бай Мохааалаф
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
да де, ама тоа "велик" Мохамед (тва на снимката тук по-горе) кой занй защо смени песента - спря да лае неистово по Иран. Май нещо се усети...
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Революцията е щото шаха раздава нефта на Англия и САЩ. Там е проблема.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Искаш да ми кажеш, че не се бият заради ресурсите, а за правото си да се *** с голи мечове ли ?!!?
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Откъде изскачат такива разбирачи, Да се смееш ли, да плачеш ли!!!
отговор Сигнализирай
Новини