На 23 ноември 2016 г. (сряда), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. „Ангел Каралийчев“ кв. „Витоша“, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 19:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул.“Ангел Каралийчев“, от ул. „Никола Недев“ до ул. „Емануил Попдимитров“; ул. „Емануил Попдимитров“, от ул. „Ангел Каралийчев“ до ул. „Трифон Кунев“; ул. „Трифон Кунев“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски на адрес: ул. „Емануил Попдимитров“ ъгъла с ул. „Ангел Каралийчев“.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
След реализацията на този инвестиционен проект клиентите на „Софийска вода” живеещи в района ще почувстват значително подобреното качество на предоставяните услуги.
На 23 ноември 2016 г. (сряда), във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. „Папрат“ кв. „Драгалевци“, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 17:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул.“Горска поляна“, от ул. „Папрат“ до ул. „Момино венче“; ул. „Елин Пелин“; ул. „Лагадина“, от ул. „Елин Пелин“ до ул. „Горска поляна“; ул. „Панайот Пипков“, от ул. „Кимчовец“ до ул. „Горска поляна“; ул. „Момино венче“ от №21 до ул. „Горска поляна“; ул. „Бистър ручей“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски на адрес: ул. „Емануил Попдимитров“ ъгъла с ул. „Ангел Каралийчев“.
След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.
След реализацията на този инвестиционен проект клиентите на „Софийска вода” живеещи в района ще почувстват значително подобреното качество на предоставяните услуги.
На 23 ноември 2016 г. (сряда), във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонения на бул. „Мадрид“, кв. „Подуяне“, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 18:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: бул. „Мадрид“, от бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ до ул. „Алеко Константинов“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: бул. „Мадрид“№14.
На 23 ноември 2016 г. (сряда), във връзка с монтаж на спирателен кран на ул. „Васил Попович“, в.з. „Симеоново-Драгалевци“, се налага спиране на водоподаването от 12:00 до 19:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: по ул.“ Васил Попович“, от бул. „Тодор Пеев“, до ул. „Златен век“ и ул. „Бяла черква“, от ул. „Васил Попович“ до ул. „Дядо Йоцо“ и ул. „Чичовци“ от №3 до №11.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Васил Попович“ ъгъла с ул. „Боримечка“.
На 23 ноември 2016 г. (сряда), във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Борова гора“, с. Бистрица, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 17:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул.“Борова гора“, между ул. „Никола Крушкин – Чолака“ и ул. „Калугерица“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Борова гора“ ъгъла с ул. „Калина“.
На 23 ноември 2016 г. (сряда), във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Градина“, кв. „Суходол“, се налага спиране на водоподаването на клиентите на „Софийска вода” от 9:00 до 17:00 часа, живеещи в района на: ул. „Градина“, от ул. „Кирил Христов“, до ул. „Момина сълза“ и ул. „Момина сълза“ от ул. „Перла“ до ул. „Градина“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Градина“ ъгъла с ул. „Момина сълза“.
На 23 ноември 2016 г. (сряда), във връзка с прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Погледец“, кв. „Симеоново“, се налага спиране на водоподаването на клиентите на „Софийска вода” от 9:30 до 17:30 часа, живеещи в района на: ул. „Погледец“, от ул. „Витошки езера“ до ул. „Здравец“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Погледец“ ъгъла с ул. „Скакавец“.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx.
“Софийска вода” АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Тръмп обмисля такса от 100 хил. долара за чуждите студенти, за да работят след завършване
Ограниченото строителство и стабилното търсене свиват свободните офис площи в София
Предприемач: Понижението в цените на какаото отмина, шоколадът няма да поевтинее
Източна Европа се готви за ограничения на електроенергията заради рекордно ниското ниво на Дунав
Чешката CTP отдаде над 16 хил. кв. м логистични площи в София на Box Now и "Амперел"
УЕФА бойкотира бъдещите световни първенства заради инвестиционния план на ФИФА
Бивш футболист на ЦСКА и "Локо" (Пловдив) загина при инцидент в Рио де Жанейро
Рецепта за гръцки кюфтета с доматен сос на фурна
Късна емисия
Рецепта за домашна лимонада с ягоди
НА ЖИВО: ЦСКА - Карабах 0:0, ще има продължения
Тотален крах за Лудогорец! Орлите са аут от Европа рано-рано
Лудогорец - Апоел Тел Авив 2:2
Най-голямото щастие споходи Светослав Вуцов
Веласкес разкри защо остана в Левски, въпреки че имаше оферти
Майкъла е озадачен от рокадите в ЦСКА, но похвали Левски заради Сираков и Боримиров
Таро карта за 31 юли, петък - Жрецът
Дневен хороскоп за 31 юли, петък
Поверия за Илинден на 2 август
Здравен хороскоп за август 2026
3 зодии привличат късмет и финансов успех в седмицата от 3 до 9 август 2026 година
Постни рецепти за Богородични заговезни
Антидепресанти променят чревния микробиом при депресия
Хронична болка и влиянието ѝ върху съня
Силно преработените храни променят мастния профил на кръвта
8 йога пози, които облекчават напрежението след дълъг ден
В УМБАЛ „Медика Русе“ извършиха първите три роботизирани операции
Как мутациите в гените ZP1-ZP4 възпрепятстват оплождането?
Предлагат подготвителен преди първи клас за деца, които не владеят добре български
Тъжна вест! Бивш футболист на ЦСКА загина в буря
Илиан Илиев определи групата за мача в Пловдив
Домашен арест за шофьора, обвинен за катастрофа със загинал мотоциклетист във Варна
Хороскоп за 31 юли 2026
Пропуски на администрацията поставят под въпрос ремонта на Летния театър във Варна