BGONAIR Live

Падналият кран в "Младост" вдигал железата над пешеходците


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Край
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 10
Винаги съм бил за АЕЦ, но все повече си мисля че при този разпад на обществото и държавата българите не сме да имаме такава голяма бомба.
отговор Сигнализирай
Новини