IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Учени и лекари излязоха на протест в подкрепа на проф. Тодор Кантарджиев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

275
анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ами доживяхме и това.Един обикновен лекар без каквито и да било видими заслуги(освен,разбира се,лаенето по бившите) след като стана министър благодарение единствено на това лаенето уволнява,пенсионира-сиреч коли и беси-професори,доценти и доказали се лекари.Освен ком.плексарщина това няма как да се назове.
отговор Сигнализирай
274
ЕВРОАТЛАНТИК
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До ХристоНА КОЙ МУ ПУКА ДАЛИ ТИ ХАРЕСВАТ? НЯМА ДА СЕ ЖЕНИШ ЗА ТЯХ НАЛИ.
отговор Сигнализирай
273
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
333 След калинките дойдоха майските търтеи, които крадат с милиарди. Божков няма да се задоволи, да открадне само 700 млн, ще иска още много повече.
отговор Сигнализирай
272
Христо
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До ЕВРОАТЛАНТИКНе ме интересува Борисов, но тоя генерал и мутрата на Трифонов не ми харесват.
отговор Сигнализирай
271
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
330 Кантарджиев не е купен от Божков, като останалите в марионетното правителство. Не иска да е част от престъпна схема. Независимо, от коя партия е.
отговор Сигнализирай
270
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Хората на Борисов са доказани некадърници. Между тях няма професионалисти.
отговор Сигнализирай
269
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
Всички Калинки на мутрите са за уволнение, а Борисов да се разжалва и на съд за,държавна измяна.
отговор Сигнализирай
268
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
268 Едно е, да сменяш хората си в партията, съвсем друго е, да изхвърлят от държавни постове ценни кадри, само защото не са от твоите, платени от Божков, ***. Държавата не може, да се сравни с партия.
отговор Сигнализирай
267
Стефан
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До АнонименЧОВЕКА НА БОЖКОВ Е ТОЯ ГЕНЕРАЛ. А СЪС ЗДРАВЕ.
отговор Сигнализирай
266
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До Тиква с дръжка"Тиквата" за разлика от шпиц командите на Чорапа не уволнява по партийна линия поголовно. Кантарджиев е ЧЛЕН на БСП!!!!! Нинова вече излезе с протестна декларация заради уволнението. Служебния здравен министър е от сектата на Командира. Костовистите са обикнивено чеда на ортодоксални комунисти, генно обременини с култ към личнистта.
отговор Сигнализирай
Новини