Браво на момчето!Хайде сега да напишете и заглавието на романа,та да си я купя.Иначе как звучи-социално......
отговорСигнализирай
23
реалист преди 10 години
361
"Ром написа книга"! Това безспорно е сензационна новина, но как се казва книгата за да я прочетем?!
отговорСигнализирай
22
Анонимен преди 10 години
30
До Анонимен 56Ти живееш за или заради други.Искаш или не искаш.Инфантилно е да се мисли,че нещата са отделни.. и безмислени.Най-малкото което е замисли се за тази книга която е толкова противоречива ,че няма на къде.Очевидно ,че щом авторът я е написал има нужда някой (за предпочитане повечко) да я купят и прочетат.Този който я издава в печатницата също,този дето прави хартията мастилото този дето я продава онлайн или в книжарницата.Просто авторът има нужда "да си изплаче болката".Не усещаш ли?
отговорСигнализирай
21
Анонимен преди 10 години
10
До Анонимен 53Уоу,не знаех,че човечеството вече си го обединил та и универсални смислености трябва да изтъквам,че и заслуги.Освен това недей с тия изтъркани фрази "ти си консуматор". Ти случайно нямаш ли нужда от храна вода,електрическа енергия дрехи или забавление?"ти си консуматор"... пич, и планетата земя е консуматор ама ти е хубаво на нея нали?Консуматор... странна дума..Ти случайно да не си ел техник?
отговорСигнализирай
До Анонимен 49Винаги има смисъл.Най-малкото един живот е толкова кратък,че човек да разбере всичко или да няма какво да научи или ново да разбере.Освен това щастието е голям житейски смисъл.Удоволствието,насладата,положителният резултат от добре свършена работа,разгадаването на тайните на космосът и вселената.Има положителни неща на тоя свят заради които животът има смисъл.Със знанието идва и прозрението.След това нови задачи,нови цели,нови "звезди"... Важното е човек да има желание :)
отговорСигнализирай
18
Анонимен преди 10 години
340
Ееее, Иване, що си единствен бе, момче? Повече като тебе трябва да има... Успех с книгата, и дано да продължиш да пишеш.
отговорСигнализирай
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години