BGONAIR Live

17-годишна варненка издирвана от Интерпол


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Станка не е за мислене. Русо гладно няма. Още повече че тя още в шести клас си е начертала пътя.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Скоео ще я видим в някое порно в интернет.
отговор Сигнализирай
21
Абе журналистите...
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Какво значение има това какво е образованието за целта на търсенето ? Всъщност, важно ли беше да го напишете? От значение е сега да се намери въпросното момиче, което е непълнолетно лице, другото не е работа пишещите тук сеирджии!
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Ами, то с такова невероятно образование интересно какво ли друго може да работи? А всъщност можеше да работи "инкубатор" като онази от другата новина, която родила 22 деца, ама не им помнела имената и 8 "подарила" на държавата.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 9
До къде я докарахме децата ни да ходят по чужди държави за парченце хлебец да слугуват и да ги опъват еро.ейци? Господи господи не виждаш ли какво става с този свят? Не виждашли че този свят плаче и реве за рестарт?? Рестартирай системата или най добре я преинсталирай за най сигурно. Знам че много ще изревът на умряло като прочетат горните редове но вие не заслужавате друго!!!
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
"Културни особености" или я пласират за булка или...
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
За да напусне България, щом е непълнолетна, не трябва ли нотариално заверено разрешение от родителите?! Бащата Сашо сигурен ли е, че нищо не знае по въпроса и че не я е пратил той да заработва, а тя цял месец не му се е отчела? Другият вариант е да са я извели с фалшив паспорт.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 10 години
Харесвам 37 Не харесвам 0
Много жалко за момичето. Струва ми се обаче, че бащата е чакал едни пари от тия "едни хора" във връзка с "вземането й" и когато ситуацията е станала "не можем нито да се свързваме, нито да я открием" е решил да действа. Трябва и на него да му се потърси отговорност.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Пустиняк! Я някой да каже за кво я търсат че не ми се чете
отговор Сигнализирай
14
1
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
6-ти клас, отгледана от родителите на бащата...хубавото моме плаща за отношенията между майката и бащата...къде е БХК да потърси отговорност от тях да защити правата и а не сега да е в някой бардак в Европата...
отговор Сигнализирай
Новини