IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Притеснение в Созопол заради десетки новодошли


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 49 Не харесвам 13
ама като им продавахте имоти, беше гот да им вземете парите, нали ?
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Наш Тошко,унука на бай Тошо пристигна ли в Лозенец,че съм заредил бара с марково уиски.Иначе тук от местните им се вижда скъпо и не се харчи.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 22 Не харесвам 14
Десетки автомобили със софийска регистрация са преминали през КПП-тата на Община Созопол с посочена причина в декларацията - притежание на имот.____И какво е това КПП на общината, КПП-та трябва да има на областните граници, не на общините, и всеки който притежава имот има право да си го посети, нито в София, нито в Созопол има официално обявена карантина, така че невиждам никакъв смисъл от тези глупости
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
И кво стана всички са с имоти...Откъде пък толкова много?
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 42 Не харесвам 8
Шопа е като брачедите, на снимка да го видиш удари му шамар, винаги има за какво!
отговор Сигнализирай
7
бай Иван
преди 5 години
Харесвам 36 Не харесвам 12
Ееее,кмете.Със софетата по внимателската,че всички с имоти по морето са от голямото добро утро! Умната,че ще ти вкарат камъче в чепика!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 47 Не харесвам 23
Софиянеца е гадна ннапаст, затова навсякъде ги мразят и бият! Абсолютни мегаидиоти, имал съм досег с такива,гадини са отвратителни!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 45 Не харесвам 0
Онзи ден жена ми вика гледай по тв дават извънредни новини - блокират софия...и тъй като си знам стоката викам й - ама затварят или пак с условности-ако си 1,2,3 и имаш 4,5,6 то все пак излизаш..тя вика еми второто и аз й викам- еми значи нищо не блокират!!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 46 Не харесвам 5
по една публична клизма пред Народно събрание и за Гергьовден няма да си помислят да ходят никъде. Много меко се държат управляващите и обществото, в Гърция с дронове наблюдават пътищата, свалят номера и т.н. но политиците им са единни. А при нас Фатмо до вчера определяше вируса като политически, в тази ситуация трябва да сме единни и всеки тарикат да си плаща с глоби, затвор и т.н.
отговор Сигнализирай
3
Гошку
преди 5 години
Харесвам 34 Не харесвам 9
В Созопол да мислят за летния сезон, че тази година май-май русенските легла по квартирките ще останат празни:)
отговор Сигнализирай
Новини