IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Рекорден брой зрители гледат на живо Евровизия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 21
нашето представяне беше пълна излагацияпесента е безлична,няма мелодия,няма текст,няма визияоблеклото беше под всякаква критика,Поли приличаше на момчеслаба работа
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
"Българската представителка Поли Генова не успя да стигне до финала, макар да изпълни безупречно песента си "На инат". "Е как така изпълни безупречно, а не са я пуснали на финала - това само по себе си е упрек. Значи тия от журито са били някои миризливи турци, които не признават величието и безупречността на българската нация и висотата на българската музика!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
откакто се помня по *** песен не е участвала нашето Поли е правило голямо копи -пейс с тази песен .Оня Аврамов може да реве и вие но поне не е крал парчето
отговор Сигнализирай
10
До 7
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
Ако какво е била страхотна бе. Копира Роксет и поредната *** българска песен. Трябва да забранят тази музикаа
отговор Сигнализирай
9
До 2
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Стига с този рефрен, че сме малка страна. Не сме малка. В Европа сме една от големите по територия. Друг е въпроса, че ни третират като *** и никой не ни обръща внимание.Аз няма да гледам тази пародия на конкурс.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Никога не съм гледал, никога не съм пращал смс и никога няма да го направя.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Поли беше страхотна. Песента ни също. Не са я оценили - тяхна загуба. Конкурса губи като предлага само бози. За нас хубавото е че един млад изпълнител получи шанс за изява и че България беше достойно представена.
отговор Сигнализирай
6
мими
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
какво беше това евровизия?
отговор Сигнализирай
5
!!!
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
toia kontes vinagi e bil politi4eski i taka 6te si ostane. ne naprazno go predavaha i po vreme na komunizma. nikoga ne go gledam!
отговор Сигнализирай
4
7
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Е вие пък , що си мислите ,че някои изобщо ще си прави труда да пуска есемеси и дори да гледа тия тъпни
отговор Сигнализирай
Новини