IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

След референдума в Република Сръбска: Ще има ли нова война?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
Войната в Сирия става непопулярна, в Украйна става все по-трудно да се поднови, а трябва ново зрелище. Търсят се възможности.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 20
Има тук три руски амбриажа, дето цъкат минуси от по 6 устройства, ама да правят като майките си, т.е. като вятъра.
отговор Сигнализирай
17
пехотинец
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 8
То се е видяло че Българската Армия трябва да въвежда ред и в бивша югославия, няма кой друг.
отговор Сигнализирай
16
а
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 16
Има Господ и той наказва сърбите за деянията им в Македония. Има Господ, и дано ги накаже така, както те отнеха от България най-святата част от България.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Сърбия е последната държава която има интерес от този референдум в Р. Сръбска, Босна. Друг пали фитилите там със съвсем други цели да прави безредици на балканите и да ги изкупува...
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Всеки който не иска да слуша Фашингтон е фашист и нацист.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 31 Не харесвам 22
Ако Русия гледаше отблизо открадването на сръбски територии от албания през 1999 г, вече няма да е така. Защото само Сърбия е близо до сърцето на Русия. Нас ни отсвириха отдавна. Заради плевнелиев и други подобни ***.
отговор Сигнализирай
12
Далновиден
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Чистете си мазетата хора и се подготвяйте!Третата световна война *** на вратата!Вече е на нашата граница и не разполагаме с нищо да я спрем!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 6
Каквито и да са сърбите (анти-български гадове), след реферндума на Косово с какво право някой ще забрани на Република Сръбска независимост? БиХ е една от ония изкуствени мулти-етнически държави, които могат да се поддържат само с чуждестранни помощи. Всичко там е етническа игра на "едно-за-тебе-едно-за-мене", такива страни винаги са обречени на провал. Просто държавата няма бъдеще. И *** си умира от кеф че ще може да ритне Америка в топките и по тоя начин освен Сирия и Украйна.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 6
"Surbite izbiha 250 hiladi v BOSNA zaradi imperskite si ambicii"Щом още шават, значи малко са избили. Трябвало е по-сериозно да се захванат.
отговор Сигнализирай
Новини